«Облаштування подвір’я Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти сучасним та безпечним парканом», Терешківська громада

Сучасна огорожа буде встановлена навколо закладу освіти. Перш за все це створить комфортні умови для безпечного перебування учасників освітнього процесу на території школи, а також забезпечить відповідність території санітарно-технічним вимогам та захистить шкільне подвір'я від стороннього проникнення тварин та осіб схильних до асоціальної поведінки.

Повний опис проєкту

Заклад освіти знаходиться у центрі села Головач. Він є осередком всебічного розвитку особистості. Але за 130 років експлуатації територія школи перетворилася на небезпечний об’єкт: поряд автомобільна дорога, приватний сектор, ліс. Відсутність огорожі надає вільний доступ на шкільний простір пересічним громадянам та цілим компаніям, які розпивають спиртні напої на території та несуть соціальну небезпеку і є загрозою для навчально-виховного процесу.
Встановлення огорожі призведе до відповідності території санітарно-технічним вимогам для перебування учасників навчально-виховного процесу в закладі, забезпечить дотримання санітарно-епідемічного режиму, підвищить рівень безпеки учасників освітньо-виховного процесу, покращить естетичний стан пришкільної території.

Для кого цей проєкт

Для дітей, які навчаються у школі.
Для учасників навчально-освітнього середовища.

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Очікувані результати проєкту

1. Неможливість проникнення сторонніх осіб на територію закладу.
2. Охайний вигляд території.
3. Діти почуваються безпечніше під час перерв та прогулянок.
4. Попередження нещасних випадків на автомобільній дорозі, що знаходиться поряд.

План заходів з реалізації проєкту

1. Комплекс робіт з демонтажу старої огорожі.
2. Підготовка заглиблень у ґрунті для закріплення стовпів.
3. Встановлення секцій огорожі.
4. Встановлення опор з пазами.
5. Встановлення воріт.
6. Встановлення хвірток.

Лідер

Перчина Анастасія Олегівна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

Полтавська область, Полтавський район, село Головач, вулиця Кобзаря, будинок 58, Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

463

Номер

166