Сучасна актова зала - майстерня розвитку творчих здібностей учнів Римарівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів, Краснолуцька громада

Проєкт передбачає створення культурного простору для активного та якісного життя навчального закладу, розвитку гармонійної особистості кожного суб’єкта освітнього процесу, формування навичок 21 століття. Діти школи обмежені у проведенні якісного дозвілля та доступі до позакласних активностей. Створення сучасного медіа простору – важлива складова естетичного розвитку підростаючого покоління.

Повний опис проєкту

Актова зала – центральне місце школи для проведення масових, позакласних, культурно-виховних заходів шкільного та громадського життя. Це місце активного відпочинку дітей та молоді, проведення святкових концертів, тренінгів та семінарів, зборів професійних спільнот педагогічних працівників та громадських слухань з вирішення проблем села та громади. Стан даного приміщення не відповідає сучасним освітнім стандартам для проведення якісних загальношкільних заходів та реалізації проектів.
Створення сучасного культурного простору та підвищення рівня комфортності для цілеспрямованого, систематичного розвитку всіх суб’єктів освітньої діяльності закладу та соціально-активного життя громади.

Для кого цей проєкт

Створення сучасного культурного простору та підвищення рівня комфортності для цілеспрямованого, систематичного розвитку всіх суб’єктів освітньої діяльності закладу та соціально-активного життя громади.

Співфінансування проєкту (грн)

73936

Очікувані результати проєкту

Проєкт передбачає фарбування стін та підлоги, заміна штор та одягу сцени. Особливу увагу варто звернути на придбання технічних засобів та апаратури та заміни крісел для актової зали.

План заходів з реалізації проєкту

Центр творчості та насиченого культурного життя – світла, простора та затишна актова зала повинна з комфортом вміщати своїх глядачів. Питання візуалізації для полегшення процесу сприйняття інформації вирішується за допомогою мультимедійних засобів. Барвистості та виразності будь-якому виступу надають звукове та дизайнерське оформлення залу.

Лідер

Козлова Аліна Русланівна

Статус

Переможець

Локація проєкту

Село Римарівка, вулиця Соборна, 63 Римарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Краснолуцької сільської ради

Бюджет

147 865 грн

Завантажити

Підтримали

714

Номер

168