Лаунж зона «Навчайся та відпочивай», Новосанжарська громада

Лаунж зона покликана створювати освітній простір для поєднання навчальної, виховної роботи із ідпочинком. Реалізація цього проєкту дасть можливість запропонувати учням на перервах спілкуватись, ділитись враженням, готуватись до уроків, переглядати шкільні новини. Класні керівники та учні зможуть проводити час у обговоренні та плануванні заходів. Місце спокою, комфорту необхідне для нашого закладу

Повний опис проєкту

Сучасна школа висуває нові вимоги до планування та облаштування освітнього простору. Новий освітній простір передбачає гнучкість та багатофункціональність. Єдиний освітній простір має забезпечити комфортні умови для повноцінного фізичного, духовного, інтелектуального розвитку кожного учня.
Проблемою у нашому закладі є створення комфортних умов для перебування учнів 1-11 класів (322 учня) під час перерв. У двоповерховому закладі не має можливості учням розташуватись на перерві. Діти змушені під час 15-20 хвилинного перепочинку стояти біля вікон не маючи змоги відпочити після уроку, поспілкуватись, підготуватись до наступного уроку.
У закладі проводиться багато виховних заходів, які при наявності телевізора можна було б переглянути під час перерв, ознайомитись із останніми шкільними новинами. Тому, саме створення лаунж зони дало б змогу учням у комфортних умовах відпочити, підготуватись до наступного уроку, поспілкуватись із друзями, отримати корисну інформацію.

Для кого цей проєкт

Даний проєкт для учнів 1-11 класів (322 учня) ОЗ «Руденківський ЗЗСО І-ІІІ ст.».

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

Облаштування лаунж зони для учнів закладу – це створення простору, де учням буде цікаво і комфортно проводити свої перерви. У цьому місці учні зможуть відпочити, поговорити та саме головне, з користю провести час в колі однолітків. Таке середовище, робить перерву радісною, довгоочікуваною.
Яскравий дизайн меблів допоможе зробити більш комфортну для дітей атмосферу, що буде корисна у процесі отримання нових знань. Завдяки телевізору учні матимуть змогу познайомитись із останніми шкільними новинами. Лаунж зона повинна бути максимально комфортною та практичною не лише
для відпочинку і ігор, а і для цікавих зустрічей, інших корисних заходів разом із класним керівником, педагогом – організатором.

План заходів з реалізації проєкту

1. Придбання меблів
2. Доставка меблів
3. Придбання телевізорів та кронштейнів для кріплення
4. Доставка телевізорів
5. Розміщення меблів на поверхах та у блоці молодших школярів
6. Установка телевізорів відповідно вимог.
8. Робочий план (види робіт, послуг)
9. Очікувані результати
10. Орієнтовна загальна вартість проєкту
11. Очікуваний термін реалізації проєкту.

Лідер

Камуз Єлизавета Тарасівна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

вул. Шкільна,5, с.Руденківка, Полтавський район Опорний заклад «Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Новосанжарської селищної ради Полтавської області

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

1236

Номер

169