Вода не просто два атоми - це "дзеркало минулого і майбутнього", Глобинська громада

Водопостачання Пирогівського ліцею, Пирогівського ЗДО "Казка"( знаходяться в одному приміщенні) спільне, водозабезпечення відбувається зі свердловини, зведеної господарським методом. Вода не відповідає нормативам якості (перевищений вміст аміаку, механічні домішки). Для вирішення проблеми потрібен ремонт водогону ліцею та приєднання його до сільського для безперебійного водопостачання і контролю за якістю води КП "Глобинським".

Повний опис проєкту

Протягом життя людина в середньому споживає і, відповідно, виділяє приблизно 75 тонн води. Вживання недоброякісної питної води дуже негативно впливає на здоров'я, це може відбуватися як при вживанні води для пиття і приготування їжі, так і при купанні, митті рук та обличчя. Природна вода може стати причиною великої низки захворювань, викликаних нестачею або надлишком у ній окремих хімічних елементів і сполук (йод, фтор, марганець, аміак, магній та ін.) Якість води, що використовується людиною для забезпечення її життєдіяльності регламентується відповідними нормативними документами, такими як Закон України « Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2002 №2918-ІІІ, Державні санітарні норми і правила «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10), згідно яких вода за своїми органолептичними, фізико – хімічними та мікробіологічними показниками повинна відповідати нормам. В Пирогівському ліцеї Глобинської міської ради, де навчається 112 школярів, працює 34 вчителів і технічного персоналу та у ЗДО "Казка" – 32 вихованці та 14 працівників водозабезпечення надається зі спільної свердловини, зведеної господарським способом, відповідно на сьогоднішній день якість питної води в закладах за хімічними показниками не відповідає встановленим нормам . Є гостра потреба забезпечити водою дані заклади з сільського централізованого водогону для безперебійного постачання найнеобхіднішої для організму рідини, а також встановити станцію очистки води в їдальнях і питні фонтанчики у вестибюлі.
Пам'ятаємо, що Вода є відображенням минувшини, нашого ставлення до неї сьогодні і основою для здоров'я кожної людини, і майбутніх поколінь.
Мета проекту. Створити умови для забезпечення якісною питною водою учнів та працівників Пирогівського ліцею, вихованців та трудовий колектив ЗДО "Казка"шляхом приєднання спільної системb водозабезпечення до централізованого сільського водогону.

Для кого цей проєкт

Здобувачі освіти та працівники Пирогівського ліцею вихованці та трудовий колектив ЗДО " Казка".

Співфінансування проєкту (грн)

99994

Очікувані результати проєкту

Якісна питна вода , яка відповідає вимогам ДСанПіН2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» для здобувачів освіти, вчителів та працівників Пирогівського ліцею, ЗДО "Казка".

План заходів з реалізації проєкту

1. Отримання технічних умов на приєднання.
2. Земельні роботи. Передбачено розробку траншей та котлованів, улаштування піщаної основи під трубопроводи, розбирання дорожніх та асфальтобетонних покриттів.
3. Загальнобудівельні роботи. Даний захід передбачає проведення поточного ремонту, прокладання трубопроводів, установлення лічильника, станції очистки води та питних фонтанчиків.
4. Встановлення устаткування та обладнання. Захід передбачає проведення електротехнічних робіт.

Лідер

Шакун Дарина В'ячеславівна

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

с. Пироги Кременчуцького району.

Бюджет

199 988 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

17