Створення сучасної актової зали – місця креативного та творчого розвитку учнів Сергіївської гімназії, Сергіївської сільської ради

Проєкт передбачає створення сучасної актової зали для розвитку, навчання, відпочинку учнів та проведення різноманітних масових заходів. Оновлення старого залу передбачає: облаштування стін та стелі, встановлення мультимедійного обладнання, придбання сучасних меблів. Реалізація проєкту надасть змогу учням якісно та комфортно проводити масово культурно-виховні заходи.

Повний опис проєкту

Актова зала – центральне місце школи для проведення масових культурно-виховних заходів шкільного формату, під час яких досягаються гармонійне та творче виховання учнів. Панельні стіни, пильні штори, побілена стеля, старі дерев’яні лави та апаратура на касетних дисках так виглядає актовий зал Сергіївської гімназії в очах учнів. Стан існуючої актової зали та її обладнання впливає на якість проведення заходів та забезпечення комфорту учнів та гостей школи.
Мета проєкту - перетворення старої актової зали в сучасний креативний та творчий простір для повноцінного розвитку учнів Сергіївської гімназії.

Для кого цей проєкт

Для учнів та їх батьків, вчителів та гостей Сергіївської гімназії.

Співфінансування проєкту (грн)

50000

Очікувані результати проєкту

1. Реалізація даного проєкту надасть змогу комфортно проводити загальношкільні конкурси, семінари, конференції та інші масові та освітні заходи.
2. Створення позитивного іміджу закладу через покращення естетичного вигляду актової зали.

План заходів з реалізації проєкту

1. Проведення демонтажних робіт.
2. Облаштування стін.
3. Облаштування натяжної стелі.
4. Фарбування підлоги.
5. Встановлення мультимедійного обладнання.
6. Встановлення крісел.
7. Установка жалюзів.

Лідер

Галь Сергій Вікторович

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

с. Сергіївка, Миргородський район, Полтавська область

Бюджет

100 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

18