Огорожа навколо школи – крок до безпеки здобувачів освіти, смт Білики Білицька селищна рада

Проєктом передбачається встановлення огорожі навколо загальноосвітньої школи. Огорожа забезпечить безпеку учнів під час навчального процесу та надасть привабливий естетичний вигляд навчальному закладу.

Повний опис проєкту

Наша школа за кількістю учнів є найбільшою серед філій територіальної громади. Шкільне подвір’я – не просто місце проведення урочистих заходів – це культурний осередок, школа – простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості школяра.
На сьогоднішній день це вимагає створення комфортних умов для учнів як в школі, так і довкола неї. Оскільки школа функціонує з 1870 року за роки експлуатації її територія перетворилася на небезпечний об’єкт.
У зв’язку з тим, що територія школи межує з ДРС «Ліщинівка»,який нині не експлуатується, приватним сектором та проїжджою частиною, відсутність огорожі надає вільний доступ не тільки батькам і здобувачам освіти, але й пересічним громадянам, які несуть соціальну небезпеку і є загрозою для навчально-виховного процесу, життя та здоров’я дітей. Також виникає загроза проїзду несанкціонованого транспорту та проникнення бродячих тварин.
Отже, необхідно терміново встановити огорожу шкільної території, щоб унеможливити проникнення на шкільне подвір’я осіб, які ведуть антисоціальний спосіб життя, безпритульних тварин , знесення сміття мешканцями приватного сектору, чим забезпечити дотримання санітарно-технічних вимог.
Тому огорожа, яку планується встановити, буде надійним захистом та початком робіт із реконструкції та благоустрою території школи.
Мета проєкту:
- забезпечити безпечне середовище для здобувачів освіти;
- обмежити доступ на територію школи осіб: без визначеного місця проживання, таких, що вигулюють тварин та ведуть антисоціальний спосіб життя;
- покращити естетичний вигляд шкільного подвір’я, створити позитивний імідж школи.

Для кого цей проєкт

Учні, які навчаються у філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №4» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Білицької селищної ради», їх батьки і вчителі школи, а також усі місцеві мешканці з навколишніх вулиць та будинків.

Співфінансування проєкту (грн)

92500

Очікувані результати проєкту

1. Благоустрій території навколо освітнього закладу.
2. Підвищення безпеки учнів та мешканців мікрорайону.

План заходів з реалізації проєкту

Січень - квітень 2022 року:
- вивчення на ринку пропозицій необхідної продукції та обладнання;
квітень - серпень 2022 року:
- придбання та встановлення огорожі, облаштування території шкільного подвір’я.

Лідер

Беша Ростислав Олександрович

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

смт Білики, Полтавський район

Бюджет

185 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

19