Клуб «Робототехніка» - крута організація позашкілля, Краснолуцька громада

Створення клубу «Робототехніка» відкриває можливості для корисної і цікавої організації позашкілля у Краснолуцькій громаді. Нині за партами сидить покоління Z — «цифрові» діти. “Покоління Z” – digital natives – діти цифрових технологій. Ми не хочемо щоб після школи діти сиділи в гаджетах, а з користю проводили своє дозвілля. Робототехніка – сильний інструмент розвитку нестандартного мислення дітей.

Повний опис проєкту

Створення клубу «Робототехніка» дасть можливість організувати позашкільний час цікаво і неодноманітно.
Нині за партами сидить покоління Z — «цифрові» діти, їм цікавий світ навколо, вони прагнуть досліджувати та дізнаватися про все нове й невідоме.
Головною проблемою є – чим зацікавити дітей після школи? Тому виникає потреба у сучасних нестандартних рішеннях, які б зацікавили «покоління Z» направити їх активність у правильне русло.
Придбання сучасної техніки дасть змогу створити неймовірні можливості для навчання дітей в нових умовах розвитку сучасної освіти, розширенню навичок колективної роботи, вивчення на сучасній техніці новітніх програм що, дозволить їм освоїти моделювання та конструювання, що істотно знадобиться у майбутньому.

Для кого цей проєкт

Для учнівської молоді Краснолуцької ТГ

Співфінансування проєкту (грн)

100000

Очікувані результати проєкту

Клуб «Робототехніка» стане місцем, де створюється новий світ «Світ Роботів», місцем, де діти зможуть втілити свої власні проєкти, підвищити рівень зацікавленості до вивчення інженерних та технічних наук, місцем, де діти здатні до самостійної творчої діяльності та зможуть застосовувати набуті знання впродовж життя.

План заходів з реалізації проєкту

1.Придбання необхідного обладнання і меблів
2. Налаштування обладнання.
3. Активна робота клубу.

Лідер

Аврамко Владислав Володимирович

Статус

На голосуванні

Локація проєкту

Миргородський район, с. Ціпки

Бюджет

200 000 грн

Завантажити

Підтримали

0

Номер

20