«Релакс Хаб» - територія комфорту для відпочинку і розвитку, Миргородська громада

«Релакс Хаб» - це територія комфорту для відпочинку і розвитку, яку ми хочемо розташувати в холі Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка, де учні зможуть у позаурочний час позбутися емоційної напруги, відновити сили, поспілкуватися, переглянути пізнавальні відеоролики. Тут хотілося б проводити збори учнівського парламенту, заняття гуртків, творчі майстер-класи, батьківські зустрічі.

Повний опис проєкту

Дизайн інтер’єру відкритих загальношкільних просторів повинен бути «візитівкою» освітнього закладу, чого не скажеш про наш хол на центральному вході в приміщення гімназії. Сірі тони цього приміщення є непривабливими і похмурими. На перервах учні хотіли б мати можливість позбутися емоційної напруги, відновити сили, поспілкуватися. Для проведення занять гуртків, зборів учнівського парламенту, творчих зустрічей учнів, педагогів, батьківських зборів бажано мати гнучкий, мобільний простір. Але в гімназії для цього не вистачає організованих з комфортом місць. Загальношкільний дизайн повинен, як і дизайн навчальних кабінетів, мотивувати до навчання та розвитку, і це має розпочинатися із входу в гімназію, але поки що хол – просто 32 кв.м., на яких немає нічого. Усі: учні, вчителі, батьки, потенційні замовники освітніх послуг – мають знати, якою є місія закладу освіти. І тому інформація про неї повинна розміщуватися на найбільш видному місці, яким може бути центральний хол, а це поки що не зроблено. Перераховані проблеми можна вирішити саме завдяки даному проєкту.
Метою проекту є:
1. Облаштування в холі гімназії, що знаходиться на центральному вході в заклад, «Релакс Хаб» – території комфорту для відпочинку і розвитку, осередку, де учні можуть у позаурочний час позбутися почуття втоми, емоційної напруги, відновити свої сили, поспілкуватися, подивитися пізнавальні відеоролики, зайнятися творчістю.
2. Створення комфортних умов для проведення зборів учнівського парламенту, занять гуртків, творчих зустрічей учнів, педагогів, батьківських зборів.
3. Розміщення інформації про місію Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка як освітнього закладу, мотиваційних написів, що сприяють навчанню та розвитку учнів.
Прагнемо, щоб «Релакс Хаб» став позитивною візитівкою нашої гімназії!

Для кого цей проєкт

Цей проект задовольнить потреби 900 учнів гімназії, їх батьків та 100 її працівників.

Співфінансування проєкту (грн)

46500

Очікувані результати проєкту

У результаті ми отримаємо:
1. Облаштовано в холі гімназії, що знаходиться на центральному вході в заклад, «Релакс Хаб» - осередок, де учні можуть у позаурочний час позбутися почуття втоми, емоційної напруги, відновити свої сили, поспілкуватися, подивитися пізнавальні відеоролики, зайнятися творчістю. Це територія комфорту для відпочинку і розвитку.
2. Хол використовується як осередок для відпочинку учнів на перервах.
3. Хол стає майданчиком для комунікацій та дискусій в неформальній атмосфері, місцем для проведення зборів учнівського парламенту, батьківських зборів, занять гуртків, творчих зустрічей учнів, педагогів.
4. «Релакс Хаб» є позитивною візитівкою нашої гімназії!

План заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля матеріалів для поточного ремонту (шпаклівка, грунтовка, водоемульсійна фарба та ін.), телевізора, маршрутизатора, електротоварів для встановлення телевізора та маршрутизатора.
2. Поточний ремонт своїми силами (шпаклювання, фарбування стін, оформлення місця для панно).
3. Виготовлення та кріплення мотивуючого до навчання та розвитку панно.
4. Оновлення стендів своїми силами.
5. Встановлення своїми силами меблів, кріплення телевізора, маршрутизатора, книжкової полички.
6. Встановлення жалюзі на вікно.

Лідер

Шевченко Ірина Вадимівна

Статус

Брав участь

Локація проєкту

м. Миргород

Бюджет

93 000 грн

Завантажити

Підтримали

541

Номер

25