Мулявка Олеся Павлівна

Я, Олеся Мулявка очолюю відділ з питань забезпечення діяльності ЦНАП виконавчого комітету Кам’янопотоківської сільської ради. «Але не справами ЦНАПу - єдиного живе Олеся!» Пропозиція взяти участь в команді проектного менеджменту сприйнялася мною на «Ура!!!». Приймала участь в розробці та підготовці трьох проектів «Шкільного бюджету», «Екологічні ініціативи».
«Якщо робити роботу, то її потрібно робити добре!» – і прийняла участь в двох відборах навчальних вебінарів «Кроки проектних менеджерів» ініційованих «U-LEAD з Європою». Отримала запрошення прийняти участь у конкурсі проектів серед територіальних громад України.
«Хочеш драйвити цифрові зміни у своїй громаді?» Тоді - Час бути цифровою! Зареєструвалася в програму UNEW для здобуття нових знань про цифрові рішення та створювати успішні проекти разом з проектною командою. Впевнена, що наш командний, творчий та менеджерський хист, наша здатність до інновацій та рішучість приведуть мою громаду до перемог! Хочу своїм прикладом показати, що варто вірити в себе, вчитися і ніколи не недооцінювати своїх можливостей, якщо тобі вже «не двадцять років». Ті «метаморфози» та трансформації, які відбулися в моїй свідомості протягом року дають мені 100% впевненість, що - Головні мої перемоги, ще попереду. Я вірю в це!
Перемога в конкурсі «Кращий менеджер», буде додатковим стимулом і сигналом, що мрії можуть так і залишитися мріями, якщо не діяти! Я дію!

Учасник

Мулявка Олеся Павлівна

Статус

Брав участь

Голосів

174

Номер

29