Петренко Юрій Васильович

Петренко Юрій Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Скороходівської селищної ради. Компетентний, цілеспрямований та відданий своїй справі.
Працюючи ще на посаді директора Новокочубеївської школи, разом з колективом, втілив в життя ряд проектів. Це і спортивний майданчик, вхідна частина, дизайн вестибюлю, освітлення території школи та ін. Спортивна зала, яка переобладнана для тренувань з туризму, неодноразово збирала до 200 учасників обласних змагань з пішохідного туризму. Новокочубеївська школа перша в районі, яка запровадила картки Юніора від Приватбанку для оплати за харчування в шкільній їдальні.
Юрій Васильович брав активну участь у реалізації проектів і у селі Петрівка. Це і влаштування металопластикових вікон у Петрівській школі, майданчику зі спортивними тренажерами. Зараз працюємо над проектом «Петрівський спортивно-розважальний комплекс-парк»
Влітку 2021 року був одним з ініціаторів та організаторів навчання за програмою «Молодь змінить Україну» від Фонду Родини Богдана Гаврилишина. Це дало можливість виявити лідерів громадської думки серед молоді громади.
Саме завдяки його наполегливості, його ентузіазму, його авторитету серед жителів нашої громади усі 7 проєктів, від Скороходівської селищної територіальної громади, які були подані на конкурси «Бюджет участі Полтавської області» та «Шкільний громадський бюджет Полтавської області» стали переможцями у 2021 році!
На думку Юрія Васильовича, реалізація проектів, ініціатором яких є Полтавська обласна рада, поліпшить економічний розвиток Скороходівської громади, зробить її більш привабливою та комфортною.

Учасник

Петренко Юрій Васильович

Статус

Брав участь

Голосів

1623

Номер

30