![228FF32B-B410-4A61-892A-11C5D4AAB83E.jpeg 228FF32B-B410-4A61-892A-11C5D4AAB83E.jpeg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/188/mGyxZ0qOPOO5NTGXkaySjPzncqAuABIrHSHnz87b.jpeg)
![6D713A6C-8B20-488B-931F-2B3C45974C56.jpeg 6D713A6C-8B20-488B-931F-2B3C45974C56.jpeg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/188/TFoetGS0PhdVaOVCig5ShazoLXrOuuzzUhNzkjS8.jpeg)
![6232AD04-A5AF-4BDB-8CFE-6298643E00B6.jpeg 6232AD04-A5AF-4BDB-8CFE-6298643E00B6.jpeg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/188/zOIcWPIaYC1yLXbf2ASTWwC6pBWEb1Tu0cmWphT6.jpeg)
![88CFC0CB-A4E4-4D5F-B4BC-4F3B9CE0064C.jpeg 88CFC0CB-A4E4-4D5F-B4BC-4F3B9CE0064C.jpeg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/188/Ebn0pseUPFaPhNHNKU04ZmhUemMpI7NsJSg5s3xj.jpeg)
![781D11AA-6ECA-4087-8498-2CCD726ED266.jpeg 781D11AA-6ECA-4087-8498-2CCD726ED266.jpeg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/188/LJI6V9e5Z9eSQVL3dtsn4CWooztzgKc5erQKIJus.jpeg)
![E6D0EB01-256D-40F2-9AF5-55781EFF513E.jpeg E6D0EB01-256D-40F2-9AF5-55781EFF513E.jpeg](https://smartregion.pl.ua/storage/news/188/Dq5RAUj7ZzQIBqq1bV87yTQqFCrqlMOVHMQmxb3l.jpeg)
ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД 2021 року
У 2021 році на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області подали 37 проєктів.
З них 36 подали сільські, селищні, міські громади (до 600 тис. грн з обласного бюджету) і один спільний проєкт Котелевської та Великорублівської громади (до 800 тисяч гривень з обласного бюджету).
Більшість проєктів стосуються організації надання послуг населенню – 22 проєкти, поліпшення екологічної інфраструктури – 6 проєктів, розвитку спортивної й туристичної інфраструктури – 5 проєктів, впровадження енергозберігаючих та ресурсно-активних технологій у закладах бюджетної сфери — 1, збереження історико-культурної спадщини — 1, освітнє, наукове та інформаційне забезпечення розвитку місцевого самоврядування — 1.
23 листопада відбулось засідання ради конкурсу, під час якого представники громад презентували свої проєкти і переконували у доцільності їх реалізацій.
Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зазначив, що цьогоріч формат проведення конкурсу новий.
Фінансування проєктів проводитиметься у 2022 році. З усіма проєктами-переможцями можна ознайомитись на платформі Smart Region за посиланням.