У Полтавській обласній раді розпочинається прийом документів для висування кандидатур на здобуття Премії Верховної Ради України педагогічним працівник
9 квітня відбулася звітна конференція проєкту “Внутрішньо переміщені особи інтегруються у громади Полтавської області”.У роботі засідання взяли участь
У Полтавській обласній раді розпочато прийом документів для висування кандидатур на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток
Понад 50 000 мешканців Полтавщини вже користуються послугами електронної платформи «Smart Region Полтавської області». Це єдиний майданчик ідей, можли
З метою залучення громадськості до участі у визначенні кандидатів наздобуття Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам закладівдошкільної