Пластовий екопатруль в с. Давидівка Полтавського району

громадський екопатруль

Повний опис проєкту

«Пластовий екопатруль» соціальний проєкт небайдужих патріотів, створений з метою навчити громадян цінувати природу, нести відповідальність за засмічення середовища, турбуватися про стан екології в цілому. Нам набридло бачити гори сміття в місцях відпочинку, лісах та водоймищах. Ми хочемо, щоб наша громада розуміла, що потрібно поважати природу та один одного. Завдяки залученню до співпраці Національної поліції та лізгоспів, ми досягнемо високих результатів. «Пластовий екопатруль» - це виховання у громадян культури поведінки та відповідальності за чистоту довкілля, притягнення несвідомих осіб до адміністративної відповідальності за засмічення середовища та завдану природі шкоду, боротьба з незаконними діями, які становлять загрозу для екології громади, соціальні, суспільні програми для покращення навколишнього середовища, зацікавлення та залучення ініціативних громадян до співпраці.

Проблема проєкту

Полянає у тому, що на території Ковалівської сільської ради фіксуються велика кількість екологічних правопорушень. Нам набридло бачити гори сміття в місцях відпочинку, лісах та водоймищах, підпал очерету та ін. Ми хочемо, щоб наша громада розуміла, що потрібно поважати природу та один одного. Завдяки цьому проекту вдасться покращити навколишнє середовише та змінити думку громади, що не варто смітити де відпочиваєш.

Мета проєкту

Сприяння збереженню лісу, як цілісної екосистеми та створення гармонійних взаємовідносин людини і природи. Шляхом здійснення постійного екопатрулювання території ми зможемо оперативно визначати і ефективно реагувати на засмічення території громади, підпалу пожежі у лісах та на луках.

Співорганізатори і партнери проєкту

1. Ковалівська сільська рада.
2. ДП «Полтавське лісове господарство».
3. КП «Красиве село» Ковалівської сільської ради.
4. ТОВ «ТРК «ІРТ-ПОЛТАВА».

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучені сторони:
1. Ковалівська сільська рада.
2. Місцеві фермери та підприємства.

Цільова аудиторія:
1. Мешканці, учні та гості села.
2. Активісти села.

Очікувані результати проєкту

1. Поширення позитивного досвіду в провадження екологічних патрулів.
2. Зменшення кількості адміністративних правопорушень в напрямку екології (спилювання дерев, забруднення дерев, річок, повітря).
3. Недопущення спалювання сухого листя та сухостою.
4. Підвищення рівня обізнаності громадян щодо згубного впливу людства на екосистему.

Масштабування та реклама проєкту

Поширення реалізації проєкту планується за рахунок проведення інформаційної кампанії за допомогою різноманітних інструментів. За допомогою особистих зустрічей громадських екологічних патрулів планується залучати до активностей небайдужих громадян села, студентів та школярів.

Лідер

Козуб Микола Іванович

Статус

Переможець

Підтримали

382

Номер

13

Заходи проєкту

Бюджет