Облаштування зони відпочинку «Вільний простір» в с. Верхоли Полтавського району

облаштування зони відпочинку

Повний опис проєкту

Даний проєкт сприятиме формуванню екологічної культури населення та створення комфортного відпочинку для відвідувачів та громади. У парку будуть приведені до ладу та поновлені зелені насадження, встановлення для комфортного здорового відпочинку на свіжому повітрі садові-паркові лавки, урни для роздільного сортувальня сміття, пішохідні доріжки, ландшафтний дизайн, встановлення фігур, створення відеороликі, встановлення банерів у парку про сортування сміття з екологічним напрямком бережи природу, створення мережі Wi-Fi. В подальшому в проекті передбачено створення реконструкція вуличного освітлення парку в с.Верхоли та встановлення фонтану та ін. За допомогою реалізації проекту буде створено сприятливі умови для здорового відпочинку та збереження території. Реалізувавши даний проект мешканці нашого села будуть мати зони для відпочинку для усіх вікових категорій, поліпшиться рівень спілкування та взаєморозуміння між усіма жителями. Також не менш важливим буде згуртування у процесі проведення робіт та наочний приклад для молодшого покоління , як можливо працювати і робити гарні справи для оточуючих .

Проблема проєкту

Реалізація проєкту надасть можливість навчитися і досягати соціального та екологічного ефекту, що позитивно впливає на громаду. За умови реалізації проектних заходів паркова зона стане центром життя громади, місцем, де можна буде проводити активний відпочинок, відновлювати сили мешканцям, вести здоровий спосіб життя, проводячи різноманітні зустрічі та заходи.

Мета проєкту

Покращення екологічного стану та інвестиційної привабливості територіальної села шляхом облаштування зони відпочинку в парку де кожен відвідувач цього місця буде відчувати себе комфортно і зможе знайти свій власний затишний куточок.

Співорганізатори і партнери проєкту

1. Ковалівська сільська рада.
2. БО «Благодійний фонд розвитку соціальної інфраструктури Полтавщини».
3. ДП «Полтавське лісове господарство».
4. КП «Красиве село» Ковалівської сільської ради.
5. ТОВ «ПОЛТАВСЬКИЙ РАЙАГРОХІМ».
6. ТОВ «ТРК «ІРТ-ПОЛТАВА».
7. КП «Декоративні культури» Полтавської міської ради.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучені сторони:
1. Ковалівська сільська рада.
2. Верхолянська ЗОШ І-ІІ ст.
3. Місцеві фермери та підприємства.
4. КП «Красиве село» Ковалівської сільської ради.

Цільова аудиторія:
1. Мешканці села Верхоли та гості.
2. Учні та педагогічний колектив Верхолянської ЗОШ І-ІІ ст.
3. Активісти села.

Очікувані результати проєкту

1. Створення найбільш сприятливих умов для організації дозвілля, відпочинку широких верств населення, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії стану людини і навколишнього середовища.
2. Підвищення рівеня екологічної культури населення.
3. Зменшення забруднення навколишнього середовища.

Масштабування та реклама проєкту

Належний догляд за парком здійснюватиме сільська рада за допомогою учнівської молоді. В подальшому в проекті передбачено створення автопарковки, реконструкція вуличного освітлення парку в с.Верхоли, встановлення фонтану та ін.

Лідер

Кононенко Валентина Богданівна

Статус

Переможець

Підтримали

359

Номер

15

Заходи проєкту

Бюджет