Зелена школа. Упорядкування території Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради

озеленення пришкільної території

Повний опис проєкту

"Зелена школа" - дуже важливий проєкт не лише для нашого навчального закладу, а й для усіх жителів села. Школа розташована у центрі мальовничого села ,і її будівля вміщує три організації: школа, дитячий садок та амбулаторія. Тут збирається молодь, маленьких дітлахів батьки ведуть до дитячого садочка, школярі здобувають знання, а жителі села відвідують сімейного лікаря. У ході реалізації проєкту будуть створено не лише комфорні умови для здорового відпочинкута дозвілля дітей і молоді, а головне - забезпечені безпечні умови перебування жителів на території Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, оскільки на даний час територія закладу лише частково огороджена. Найперше -буде встановлено паркан, ворота, хвіртка та садові лавки.
На пришкільній території розміщується яблуневий сад, а колишні випускники подарували своїй школі магнолію. Це гарна основа для створення зеленої зони довкола школи. Наступним кроком буде поповнення шкільного садка рідкісними деревами, хвойними кущами, а клумби - трояндами та гортензією. Наша школа стане справжньою "зеленою" окрасою не лише села, а й громади.

Проблема проєкту

Будівля Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. вміщує три організації: власне школа, дитячий садок та амбулаторія. Біля школи є майданчик для дітей до 5 років. Зрозуміло, що з такими дітьми зазвичай гуляють дорослі. Проте ні для них, ні для хворих, що приходять до амбулаторії, не обладнані місця для сидіння. На території навчального закладу знаходиться садок, який не омолоджувався вже понад 10 років. Найголовніше – територія навчального закладу лише частково огороджена, що суперечить санітарно-гігієнічним вимогам, сприяє потраплянню бродячих тварин на територію, де знаходяться діти.

Мета проєкту

Огородження території школи зеленими насадженнями та парканом, встановлення воріт, хвіртки. Насадження декоративних та хвойних дерев, вічнозелених кущів та багаторічних квітів. Встановлення садових лавок.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучені сторони:
1. Сергіївська сільська рада, Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ «Перлинка».

Цільова аудиторія:
1. Учні та працівники Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці та працівники ДНЗ «Перлинка», пацієнти та працівники Розбишівської АЗПСМ (загалом ,біля 200 осіб).

Очікувані результати проєкту

1. Огородження території парканом та зеленими насадження зніме ризики, пов’язані з проникненням на територію школи тварин, що часто переносять хвороби та можуть бути агресивними, а також невідомих осіб.
2. Встановлення лавок сприятиме комфортному перебуванню дітей та дорослих в відпочинковій зоні, обладнаній на шкільній території, оскільки іншої подібної в селі немає.
3. Озеленення пришкільної території ( саду, клумб).
4. Створення місця для спілкування та згуртування дітей та молоді села, здорового дозвілля.

Масштабування та реклама проєкту

Рекламування проєкту через соціальні мережі (Facebook, Instagram), сайт шоли, розповсюдження інформаційних бюлетнів, газета "Сергіївські новини"

Лідер

ГНАТЮК ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА

Статус

Переможець

Підтримали

505

Номер

16

Заходи проєкту

Бюджет