Зелені легені Кременчука

озеленення міста

Повний опис проєкту

Місто Кременчук – це велике сучасне індустріальне місто, в якому проживають близько 230 000 осіб. Однією з основних проблем всіх індустріальних міст - є стан екології та забруднене повітря. Відомо, що здоров’я людини на 20% залежить від стану довкілля. Здоров’я - є важливим виміром гармонійного розвитку людини і впливає на такі аспекти життя, як духовне, фізичне, інтелектуальне, соціальне та емоційне благополуччя людини, що в свою чергу, впливає на розвиток міста та країни в цілому.
Відомо, що дерева називають «Легенями планети», оскільки вони мають здатність переробляти вуглекислий газ на кисень, який є основою життя. Середнє за розміром дерево, може дати за добу стільки кисню, скільки потрібно 4-м людям. В умовах життя в індустріальному місті потреба в деревах зростає в декілька разів.
Цим проектом передбачається поліпшити екологічний стан у місті, а також створити додаткові умови для якісного проживання його жителів шляхом висадження восени молодих дерев у зелених зонах, парках та скверах Кременчука для очищення повітря від шкідливих викидів та збільшення кількості кисню в повітрі.
До участі в проєкті та його реалізації планується залучити великі промислові підприємства міста та його мешканців. Також цей спільний крок у поліпшенні стану повітря в місті, допоможе налагодити взаєморозуміння між мешканцями Кременчука та промисловими підприємствами.

Проблема проєкту

Майже кожного дня мешканці Кременчука відчувають неприємний сморід в повітрі, що є результатом роботи деяких великих підприємств міста. В нашому місті проживає близько 230 000 мешканців. Забруднене повітря негативно впливає на стан здоров’я людей і їх почуття, а особливо на дітей та людей похилого віку. Оскільки закриття цих підприємств неможливе, оскільки вони забезпечують життєдіяльність міста, виникає необхідність збільшити кількість зелених насаджень для очищення повітря від шкідливих викидів та збільшення кількості кисню в повітрі.

Мета проєкту

Висадити молоді дерева у зелених зонах, парках та скверах міста і поліпшити екологічний стан та повітря у місті Кременчук.

Співорганізатори і партнери проєкту

ПАТ «УКРТАТНАФТА», ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю», ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія».

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучені сторони:
1. ПАТ «УКРТАТНАФТА».
2. ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю».
3. ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна».
4. ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».
5. КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія».
6. Учні закладів загальної середньої освіти в м. Кременчук.
7. Молодіжні організації.
8. Громадські організації.

Цільова аудиторія:
1. Мешканці міста Кременчука – близько 230 000 осіб.

Очікувані результати проєкту

1. Збільшення кількості дерев у різних мікрорайонах міста Кременчук.
2. Покращення екологічного стану та повітря в місті.
3. Налагодження взаємопорозуміння та комунікації між мешканцями та представниками промислових підприємств міста.

Масштабування та реклама проєкту

Масштабування проєкту відбуватиметься за рахунок участі його мешканців в озелененні міста Кременчука та збільшення нових насаджень по всій території міста.
Для рекламування цього проєкту серед мешканців міста буде залучено Кременчуцьку міську телерадіокампанію, веб-сайт виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та її сторінку у Facebook, місцеві ЗМІ. Також проєкт буде активно висвітлюватися у соціальній мережі Інтернет, на сторінці Громадського бюджету міста Кременчука та в інших соціальних групах міста.

Лідер

Перевезенцев Євген Михайлович

Статус

Брав участь

Підтримали

1117

Номер

44

Заходи проєкту

Бюджет