Учнівський фестиваль: "Еко- мода"

екоосвіта, екокультура

Повний опис проєкту

Чисто не там де прибирають, а там де не насмічують. Привчати до еко-культури потрібно дітей змалку. Діти повинні вчитись від дорослих берегти природу, пам'ятати, що здоров'я, це основа життя людини, і його не можна купити ні за які гроші. Але можна зберігати, зміцнювати шляхом набуття знань і вмінь, які стануть основою здорового способу життя. Ніякі уроки, лекції не дадуть такого позитивного ефекту, як фестиваль, сама підготовча робота до проведення його: це сортування сміття, встановлення контейнерів для роздільного збору ТПВ, це придбання швейних машинок для шкільної майстерні, пошиття екоторбинок, екосумок, екосуконь , проведення шкільних ярмарок і т.д. Реалізація проєкту закладе фундамент для формування екологічного світогляду населення громади, дбайливого ставлення до довкілля, до збереження життя і здоров'я населення громади.

Проблема проєкту

У нашій громаді населення збирає ПЕТ-пляшку окремо, вчились цьому продовж 2 х років. Але не вистачає контейнерів для збору скла, пластикових пакетів, паперу, органічних відходів, а головне для збору шкідливих відходів( батарейок, лампочок і т.д.) Також немає швейних машинок для пошиття екоторбинок, екосумок, екосуконь і т.д.) А поки цього немає, сміття накопичується поблизу водойм, на узбіччі доріг, має місце спалювання,
шкідливі викиди диму в атмосферу.Реалізація прєкту допоможе формуванню екологічно дбайливого світогляду, вихованню справжніх господарів своєї землі, управлінського менеджменту, проведення фестивалю- організаційних та артистичних навичок, вміння поєднувати приємне з корисним.

Мета проєкту

Виховання розумного, дбайливого і раціонального ставлення до довкілля.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Гриньківської сільської ради, ФОП" Чернявський Є.А"-Партнер, Гриньківська ЗОШ-партнер, Горбівська НВК, Погребівська ЗОШ.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучені сторони:
1. Заклади освіти села.
2. ТОВ ІПК " Полтавазернопродукт".
3. ФГ " Відродження- 2007".
4. ФГ"Зоря".
5. ФГ "Відродження-2017".

Цільова аудиторія:
1. Громада.

Очікувані результати проєкту

Чисті села громади, зразкові села громади, села , які надихають і показують приклад у збереженні довкілля.

Масштабування та реклама проєкту

Силами учнів трьох шкіл буде створено аматорське відео, репортаж ту районних ЗМІ.

Лідер

ОКСАНЧУК ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

Статус

Брав участь

Підтримали

142

Номер

49

Заходи проєкту

Бюджет