Встановлення питного фонтану та системи фільтрації для води у Судіївській ЗОШ І-ІІ ступенів Полтавського району Полтавської області

встановлення питних фонтанів для води та очисних фільтрів

Повний опис проєкту

У с. Судіївка 1800 жителів. У Судіївській ЗОШ навчається 59 учнів. Навчальний процес відбувається у досить старих приміщеннях, в тому числі їдальня та санвузол, і якість води, яка доходить до дітей, низька через стару систему водопостачання. Вода , яка подається жителям с. Судіївка неякісна через іржаві труби, однозначно потребує фільтрації, про що говорять проведені аналізи . Населення від цього дуже потерпає. Ця ж ситуація спостерігається і в школі. Труби течуть, ідуть великі втрати питної води. Відсутній бювет, звідки можна напитися або питний фонтан, що додає дітям ризик виникнення інфекційних, масових захворювань кишкового тракту. Питний фонтан або бювет буде стимулювати до дотримання правил санітарно-гігієнічних норм.

Проблема проєкту

Основною проблемою є низька якість води, яка надається дітям - учням Судіївської ЗОШ - через зіпсовані в приміщеннях школи трубопроводи. Передумовою є погіршення складу питної води, що підтверджено відповідними аналізами, відсутність забезпечення централізованим водопостачанням у багатьох домогосподарствах, де живуть діти – учні школи, оскільки через брак коштів у бюджеті ОТГ ще не все село забезпечене якісною питною водою. В зв’язку з масовими хворобами дітей на території області, враховуючи екологічні проблеми навколишнього середовища, встановлення питних фонтанів ми вважаємо невід’ємною складовою частиною створення необхідних умов перебування дітей у школі. Діти та педагогічний колектив, обслуговуючий персонал отримають кристально-чисту і смачну воду.

Мета проєкту

Забезпечити учнівський та педагогічний колектив якісною питною водою.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконком Мачухівської сільської ради , К П «Дружба», Судіївська ЗОШ І-ІІ ступенів, Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучатимуться виконавчий комітет сільської ради, який надаватиме співфінансування проекту, підрозділ КП «Дружба», який займається встановленням та ремонтом водопостачання, Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради, який буде розпорядником коштів, здійснюватиме контроль за виконанням робіт. Також обслуговуючий персонал школи, який сприятиме виконанню робіт. Цільовою аудиторією є учнівський колектив, а також педагогічний колектив та обслуговуючий персонал.

Очікувані результати проєкту

Основним результатом проекту буде покращення якості питної води, яка подається до споживання у Судіївській ЗОШ та зміцнення здоров’я дітей. Встановлення бювету забезпечить доступ дітей до питної води протягом навчального процесу та виховних заходів, що попередить низку захворювань кишкового тракту. Внаслідок встановлення фільтрів на входах буде проведено очищення всієї води, якою користується установа, як діти, так і вчителі, обслуговуючий персонал. Покращиться естетичний вигляд приміщень, де розташовані системи водопостачання, будуть попереджені втрати питної води.

Масштабування та реклама проєкту

Результати проекту будуть оприлюднені з місцевих ЗМІ, на сайті громади. На батьківських зборах у школі їх буде донесено до батьків, показано, як працює система фільтрації та бювет. Будуть виготовлені буклети про важливість питної води та бережливе до неї ставлення і роздані батькам.

Лідер

Матюха Алла Володимирівна

Статус

Брав участь

Підтримали

232

Номер

78

Заходи проєкту

Бюджет