«Трава і поросль – все на зріз, якщо є косарка-кущоріз!»

для впорядкування узбічь та порослі молодих дерев, а також обрізання гілок планується придбання навісного обладнання

Повний опис проєкту

Останніми роками поросль молодих дерев, бур'яни та трава заполонили узбіччя доріг села Підлука і створюють безліч проблем автомобілістам.
Так як загальна довжина доріг в селі є значною, то використовуючи ручну працю цю проблему щороку не вдається вирішити. І з кожним роком узбіччя доріг все більше і більше заростають.
Враховуючи вищевикладене, необхідно застосовувати спецтехніку для догляду за узбіччями доріг, використовуючи відповідне навісне обладнання.
В місцевому Комунальному сільськогосподарському підприємстві «Джерело» (надалі – КСГП «Джерело») є трактори, але відсутнє спеціальне навісне обладнання.
В даному проекті пропонується придбати для місцевого комунального підприємства навісне обладнання – косарку-кущоріз. Як приклад, ним може бути косарка-кущоріз моделі БЛ-2 орієнтовною вартістю 130 000,00 грн.
За допомогою даного навісного обладнання можна буде ефективно доглядати за заросшими узбіччями доріг.
Заміна ручної праці призведе до швидкого вирішення цієї проблеми та покращить настрій пішоходів та автомобілістів.
Одночасно, згідно чинного законодавства місцева влада зможе належно виконувати покладені на неї обов'язки щодо догляду за дорогами в розрізі питання догляду їх узбічь.

Проблема проєкту

В селі Підлука узбіччя доріг заросли травою, бур’янами, порослю молодих дерев та на нього нависає гілля. Таким чином, неналежний стан узбічь доріг села Підлука та інших населених пунктів Гоголівської ОТГ підштовхує до вирішення цієї проблеми шляхом відмови від використання ручної праці по догляду за узбіччями доріг і застосування косарки-кущоріза – навісного обладнання до тракторів.
Використання ручної праці по догляду за узбіччями доріг не може встигати в сезон своєчасно все доглядати, а тому для вирішення цієї проблеми потрібно придбати та використовувати спеціальне навісне обладнання – косарку-кущоріз.

Мета проєкту

Реалізація даного проекту надасть змогу належно і ефективно доглядати за узбіччями доріг села Підлука, а також в інших населених пунктів Гоголівської ОТГ.
Крім того неоціненним внеском в екологію навколишнього середовища буде створена передумова для подальшого використання скошеної трави та гілля дерев з метою виготовлення палет для опалення в зимовий період адміністративних будівель Гоголівської ОТГ та забезпечення пільгових верств місцевого населення.
КСГП «Джерело» матиме змогу надавати додаткову послугу щодо викошування трави на луках для потреб місцевого населення.
Також, це дасть змогу забезпечити громаду дешевим екологічним паливом, та вивільнити частину коштів з місцевого бюджету громади на опалення.

Співорганізатори і партнери проєкту

Співорганізатором даного проекту виступає Гоголівська селищна рада (Гоголівська ОТГ, до якої належить с. Підлука), яка готова співфінансувати даний проект в необхідному розмірі.
Партнер проекту – КСГП «Джерело» (с.Устивиця, вул. Джерельна, 8) – яке зобов’язується взяти на себе експлуатацію та технічний догляд за косаркою-кущорізом.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

В питанні за належним доглядом за узбіччями доріг залученою стороною є КСГП «Джерело», яке повинне використовувати навісне обладнання – косарку-кущоріз.
Цільовою аудиторією буде виступати задоволене місцеве населення, яке споглядатиме за належно доглянутими узбіччями доріг і не матиме додаткових проблем при проході чи проїзді по цих дорогах.

Очікувані результати проєкту

В ході реалізації даного проекту очікується створення умов для належного, швидкого і ефективного догляду за станом узбічь доріг села Підлука та інших населених пунктів Гоголівської ОТГ.
В місцевого населення покращиться настрій та довіра до місцевої влади.
Створиться додаткова умова для використання скошеної трави та порослі молодих дерев для опалення.

Масштабування та реклама проєкту

З метою поширення серед місцевого населення інформації про даний проект, можливість належного, швидкого і ефективного догляду за станом узбічь доріг, планується розмістити інформацію про нього на веб-сайті «Гоголівська селищна рада», на інформаційних дошках оголошень, в місцевих соціальних групах Фейсбук, а також шляхом розповсюдження серед населення на вулицях села рекламних листівок і буклетів особисто та через волонтерів, депутатів Гоголівської селищної ради.

Лідер

Онищенко Олександр Миколайович

Статус

Переможець

Підтримали

91

Номер

86

Заходи проєкту

Бюджет