«Зелений Кременчук» - озеленення скверу «Юність» на 304 кварталі в м. Кременчуці»

В нашому індустріальному місті, в якому працює багато великих промислових підприємств, потрібно більше чистого повітря, а для цього потрібно зробити наше місто Кременчук зеленим та квітучим. Сквер «Юність» виник менше 10 років тому, його територія не велика і більшість дерев, які тут ростуть є відносно молодими насадженнями. Проєктом передбачається озеленити та розширити територію скверу «Юність», який знаходиться на 304 кварталі в мікрорайоні Петрівка в м. Кременчуці.

Повний опис проєкту

Петрівка в м. Кременчуці, це віддалений від центру міста мікрорайон. Тут переважає приватний сектор, а також розташовано декілька висотних будинків. Є дитячий садочок та початкова школа. Також поблизу нашого мікрорайону розташовані два великих заводи – Кременчуцький колісний завод та Кременчуцький автомобільний завод КрАЗ. Сквер «Юність» - це майже центр нашого мікрорайону, оскільки поряд розташовані: амбулаторія сімейного лікаря, педіатру, супермаркет, дитячий садочок та початкова школа. Тут відпочиває багато мешканців прилеглих будинків проходять футбольні матчі між мешканцями мікрорайону на футбольному полі зі штучним покриттям, а також граються діти на ігровому дитячому майданчику, розташованому в сквері. Насадження в цьому сквері переважно молоді, великих дерев майже не лишилося, тому завдяки цьому проєкту ми прагнемо розширити територію скверу та насадити нові молоді дерева та кущі задля створення затишку, озеленення та окраси нашого мікрорайону.
Проєктом передбачено закупити на висадити - дерева та кущі на території скверу Юність.

Проблема проєкту

Місто Кременчук – це індустріальне місто, в якому працює велика кількість підприємств. На мікрорайоні Петрівка знаходяться такі великі підприємства, як Кременчуцький колісний завод та Кременчуцький автомобільний завод КрАЗ. Як відомо, дерева – це легені планети, а такому промисловому місту, як Кременчук, потрібні великі зелені легені. Наш мікрорайон не виключення, оскільки дуже часто вітер несе повітря з підприємства ПАТ «Укртатнафта» та Кременчуцька ТЕЦ, які розташовані недалеко від нашого мікрорайону. Також невелика кількість зелених насаджень в сквері «Юність» на 304 кварталі і повна їх відсутність на прилеглій к скверу території (вздовж доріжки від скверу до житлового комплексу 304 кварталу) не дає можливості затишно та комфортно проводити свій відпочинок мешканцям мікрорайону Петрівка . Дитячий майданчик, який розташований у сквері влітку знаходиться на відкритій просторі на сонці, що не дає можливості гратися вдень влітку дітям на майданчику.

Мета проєкту

Створити затишний, комфортний, зелений куточок природи для мешканців мікрорайону міста Кременчука.

Співорганізатори і партнери проєкту

1. Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
2. Розсадник декоративних рослин «Гарди».
3. Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
4. Комунальне підприємство «Кременчуцька міська телерадіокомпанія».

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Мешканці міста Кременчука, мешканці мікрорайону Петрівка, різних соціальних статусів та вікових категорій.

Очікувані результати проєкту

Створення умов для комфортного та затишного відпочинку мешканців мікрорайону та міста, збільшення зелених насаджень, покращення екологічної ситуації на мікрорайоні і в місті, покращення якості повітря.

Масштабування та реклама проєкту

Масштабування: збільшення зелених насаджень та благоустрою скверу будуть прикладом іншим мешканцям міста до створення зелених куточків в місті Кременчуці, створення додаткових рекреаційних зон. Реалізація проєкту дасть можливість спонукати людей до дбайливого ставлення до природи та стану екології в міст, а також розробити подальший комплексний благоустрій скверу «Юність».
Рекламування: інформацію стосовно проєкту планується розповсюджувати серед мешканців через соціальні мережі, групу та соціальну сторінку мікрорайону у мережі Facebook, проводити офлайн заходи, зустрічі на мікрорайоні, толок, заходів #trashtag.

Лідер

Ющенко Наталя Миколаївна

Статус

Брав участь

Підтримали

822

Номер

102

Заходи проєкту

Бюджет