«Облаштування зеленої зони біля озера на перетині села Мала Кохнівка та 3 Занасипу Кременчуцької міської територіальної громади»

На території села Мала Кохнівка, поблизу лісу є невеличке озеро, берег якого став улюбленим місцем відпочинку для мешканців прилеглих будинків. Озеро розташовано в мальовничому місці поряд з хвойним лісом, впритул до лінії міста Кременчука, тому тут полюбляють відпочивати не лише мешканці Малої Кохнівки, а й прилеглого мікрорайону міста. Але територія озера знаходиться в дуже занедбаному стані. Тут великі парослі очерету, трави, дерев. Цим проєктом ми хочемо зберегти куточок природи і зробити його більш доступним для людей, почистити та облаштувати прибережну смугу озера, задля комфортного проживання та відпочинку мешканців.

Повний опис проєкту

Важливу роль в житті людини відіграє її емоційний стан та стан здоров’я людини. Поєднати це допомагають рекреаційні зони, що розташовані на території маленьких сіл та великих міст. На кордоні міста Кременчука та села Мала Кохнівка Кременчуцької міської територіальної громади поблизу хвойного лісу є невеличке, але гарне озеро, яке до цього було буде складно облаштувати для відпочинку мешканців.
На цей час прилегла територія озера знаходиться в занедбаному стані: впродовж берегової лінії росте очерет, все заросло травою.
Цим проєктом планується розчистити місце для відпочинку мешканців, висадити дерева, встановити лавки, смітники.

Проблема проєкту

Місто Кременчук – це індустріальне місто, в якому працює велика кількість підприємств. Багато підприємств даючи робочі місця мешканцям громади та наповнюючи бюджет міста та області забруднюють повітря, воду та грунти. Для комфортного та більш екологічного проживання – потрібно багато речей, в т.ч. нові легені міста – зелені зони.
Багато скверів та парків є в Кременчуці, але у віддалених мікрорайонах – їх набагато менше. Тому важливо, щоб кожен мешканець громади мав зелену зону (зону відпочинку) біля свого мікрорайону.

Мета проєкту

Створити затишний, комфортний, зелений куточок природи для мешканців громади Кременчука.

Співорганізатори і партнери проєкту

1. Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
2. Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.
3. Комунальне підприємство «Кременчуцька міська телерадіокомпанія».

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Мешканці міста Кременчука, мешканці села мала Кохнівка, різних соціальних статусів та вікових категорій.

Очікувані результати проєкту

Створення умов для комфортного та затишного відпочинку мешканців мікрорайону та громади, збільшення зелених насаджень, покращення екологічної ситуації на мікрорайоні і в громаді, покращення якості повітря.

Масштабування та реклама проєкту

Масштабування: облаштування зеленої зони (зони відпочинку) буде поштовхом для очистки самого озера, створення більш комфортного, якісного та екологічного місця на території промислового міста.
Рекламування: інформацію стосовно проєкту планується розповсюджувати серед мешканців через соціальні мережі, групу та соціальну сторінку мікрорайону у мережі Facebook, прес-службу виконавчого комітету, проводити офлайн заходи, зустрічі на мікрорайоні, толок, заходів #trashtag.

Результати реалізації

Лідер

Зоря Юрій Олексійович

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Підтримали

863

Номер

107

Заходи проєкту

Бюджет