Створення зеленого класу Криворудського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Семенівська громада

Саме з метою створення комфортного і сучасного освітнього еко-простору для навчання учнів даного навчального закладу, підвищення рівня екологічної свідомості підростаючого покоління, адже екологічна освіта є одним з пріоритетних напрямів сучасних освітянських стандартів, яка повинна бути пов’язана з практичною складовою функціонування навчального закладу, що передбачає системне покращення його екологічної дієвості. Тож, в рамках проекту планується створити зелений клас, який слугуватиме не тільки, як місце для проведення навчальних занять, а й комфортною зоною відпочинку на подвір’ї школи.

Повний опис проєкту

Озеленення території - це можливість творчої самореалізації та самовдосконалення учнівської молоді с. Крива Руда Семенівської селищної ради. Усвідомлення власної потреби в діяльності, спрямованої на захист, збереження природи, відповідальності за збереження і примноження краси довкілля рідного краю. Прагнення надати території навчання неповторний, індивідуальний стиль, створити свій власний «зелений» світ затишку, витонченості і комфорту спонукало нас розробити проект озеленення та благоустрою зеленого осередку учнівської молоді. Зелений клас – спеціально обладнаний майданчик для проведення занять і бесід, організації творчих майстерень на свіжому повітрі. Майданчик являтиме собою територію, обладнану лавами-трансформерами, які з легкістю при необхідності перетворюються на стіл та лавами для забезпечення навчального процесу. Даний проект передбачає створення сучасної зони навчальної та відпочинкової зони, що дозволить проводити активний відпочинок, відновлювати сили учням внутрішньої громади та туристів , вести здоровий спосіб життя, проводячи різноманітні зустрічі та заходи, що позитивно відображатиметься на їх здоров’ї.

Проблема проєкту

Даний проект особливо актуальний на теперішній час, оскільки у період пандемії, з метою збереження здоров'я дітей, виникає необхідність частішого пербування на подвір'ї. Тож, відсутність навчальної еко-зони для учнів Криворудського ЗЗСО негативно впливає на стан здоров’я дітей та обмежує всебічній розвиток індивідуальності. Проблеми на вирішення якої спрямовано проект знаходиться в наступній площині:
- Необхідність створення платформи для змістовного і активного навчання дітей.
- Необхідність розвитку дитячої активності та нарощуванні соціального капіталу Полтавщини.

Мета проєкту

Мета проекту – створення сучасної зеленої зони навчання та відпочинку, яка буде формувати кластер інтересів та навичок, напрямів розвитку та самовдосконалення, залучення до самоосвіти;
формування особистості, яка здатна свідомо, активно, творчо впливати на навколишній світ;
формування в молоді Семенівської ТГ умінь і навичок, ініціативи та самостійності, віри у свої сили;
здійснення еколого-просвітницької роботи.

Співорганізатори і партнери проєкту

Партнер Роль у проекті
ГО «Асоціація людей з обмеженими можливостями Семенівської селищної ради» надання інформаційної та консультаційної підтримки під ча реалізації проекту

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучені сторони
Активісти громади 350 ос.
Молодь громади – 820 ос.
Цільова аудиторія проекту
Населення Семенівської територіальної громади – 17700ос.
Представники освітньої сфери розвитку – 76 ос.
Учні – 126 ос.

Очікувані результати проєкту

Головний підсумок проекту повинен полягати у реальних трансформаційних змінах системи розвитку освіти культури. Мультиплікаційний ефект від реалізації проекту буде забезпечений за рахунок підтримки в ЗМІ та розміщення інформації про проект на сайтах Семенівської територіальної громади, Полтавської області. Результати проекту будуть поширюватись на регіони України.
Реалізація проекту забезпечить розвиток ринку освітніх послуг, в результаті реалізації якої громада отримає можливість:
- створення інноваційного освітнього продукту
- підвищити матеріальне самозабезпечення об’єктів галузі освіти

Масштабування та реклама проєкту

Мультиплікаційний ефект від реалізації проекту буде забезпечений за рахунок підтримки в ЗМІ та розміщення інформації про проект на сайтах Семенівської територіальної громади, Полтавської області.

Лідер

Бабарика Павло Миколайович

Статус

Брав участь

Підтримали

593

Номер

122

Заходи проєкту

Бюджет