Зроби свою громаду чистою! Омельницька громада

Придбання металевих сміттєвих контейнерів для збору, накопичування та зберігання твердих побутових відходів на території Омельницької громади. Створення відповідних умов для організації збору твердих побутових відходів. Формування у населення дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Повний опис проєкту

Проблема сміття, смітників – це проблема всього світу. Нажаль наша громада не є виключенням. Несанкціоновані сміттєзвалища, сміття в лісах, лісосмугах, на узбіччях щоденно збільшується. Низка свідомість жителів громади, які вивозять та виносять сміття з своїх садиб, складаючи його в лісопосадках та на узбіччях доріг призводить до погіршення екологічного стану довкілля, забруднення території громади сміттям та залишками твердих побутових відходів. З метою покращення стану території нашої місцевості хочемо донести до свідомості жителів громади прописну істину щодо необхідності користуватися контейнерами для збору сміття, а згодом навчитися його сортувати за видами. В ході реалізації проєкту з метою підвищення обізнаності жителів, внутрішньо перемішених осіб, які перебувають на території громади, буде проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо поводження з твердими побутовими відходами та встановлені металеві сміттєві контейнера. Це дасть змогу зменшити засміченість нашої місцевості та в подальшому налагодити процес поводження з твердими побутовими відходами в громаді. Реалізація даного проєкту сприятиме покращенню екологічної ситуації та привабливості Омельницької ТГ.

Проблема проєкту

Звалища твердих побутових відходів – одна з найважливіших і найактуальніших проблем на сьогодні в Україні. Основними проблемами нашого проєкту є: порушення екологічного балансу внаслідок засмічення довкілля; забруднення навколишнього природного середовища; відсутність централізованого збору та вивезення побутових відходів; відсутність металевих сміттєвих контейнерів призводить до утворення несанкціонованих стихійних сміттезвалищ; недостатній рівень обізнаності мешканців нашої громади у сфері поводження з побутовими відходами. Засмічені території в населених пунктах громади негативно відображається на привабливість нашої місцевості .

Мета проєкту

Метою проєкту є покращення санітарного стану нашої громади, зробивши її чистою. Впровадження системи поводження з твердим побутовими відходами шляхом закупівлі і встановлення металевих сміттєвих контейнерів для збору, накопичування зберігання сміття та подальшого їх обслуговування Омельницьким КП.

Співорганізатори і партнери проєкту

Полтавська обласна рада, Омельницька сільська рада Кременчуцького району Полтавської області, Виконавчий комітет Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, Омельницьке КП, С(Ф)Г «АТЛАНТА», ФГ»Апіакта», ФГ«Май».

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Цільовою аудиторією проєкту є населення Омельницької територіальної громади 4835 чол. та внутрішньо перемішені особи 250 чол. Усього разом 5085 чол. (жителі 20 населених пунктів Омельницької ТГ).

Очікувані результати проєкту

- Придбання металевих сміттєвих контейнерів для збору сміття
- Полегшиться робота з вивозом сміття для Омельницького КП
- Покращення санітарно-екологічного стану населених пунктів громади
- Зменшиться негативний вплив на екологічний стан
- Виховання екологічної культури населення Омельницької ТГ

Масштабування та реклама проєкту

Впровадження даного проєкту забезпечить чистоту в нашій громаді. Рекламування проєкту відбуватиметься шляхом розміщення відповідної інформації на сайті Омельницької сільської територіальної громади, дошках оголошень, в соціальних мережах Facebook, Instagram, буде також проводитися інформаційна кампанія в виконавчих органах ради, закладах освіти, медичних закладах, підприємствах.

Лідер

Сливка Анна Іванівна

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Підтримали

535

Номер

24

Заходи проєкту

Бюджет