Встановлення контейнерів для запровадження роздільного збирання твердих побутових відходів на території Білицької селищної ради

Запровадження мережі роздільного збору твердих побутових відходів шляхом облаштування додаткових майданчиків на території Білицької селищної ради.

Повний опис проєкту

На сьогодні в Білицькій ТГ проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища.
У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість непотрібних матеріалів та виробів, починаючи від старих газет та журналів, порожніх консервних банок, пляшок, харчових відходів, обгорток та упаковок, закінчуючи битим посудом, зношеним одягом та поламаною побутовою чи офісною технікою. Кожного дня ми змушені стикатися з відходами: вдома, на вулиці, біля торгових точок. Всюди нас оточують папірці, обгортки з пластика, скло, целофан і т. ін.
Реалізація даного проєкту на території Білицької селищної ради виникла через потребу впровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів з метою з одного боку покращення екологічної ситуації регіону, з іншого економити природні ресурси (тобто вживати відходи для вторинної переробки).
Під час реалізації проєкту планується придбання 21 металевого контейнера для роздільного сортування сміттєвих відходів з написами "пластик", "папір", "скло". Розміщення майданчиків для їх встановлення планується в населених пунктах: с.Бутенки, с.Дрижина Гребля, с.Марківка, та адміністративному центрі смт Білики. Також планується проведення лекцій серед дорослого населення та учнів навчальних закладів громади задля усвідомленої обізнаності населення щодо поводження з відходами, та розуміння правильного сортування ТПВ.

Проблема проєкту

Відсутність належних умов, а саме недостатня кількість контейнерів для роздільного збору ТПВ на території громади та низька екологічна культура населення є однією з екологічних проблем нашої громади. В результаті створюються передумови для забруднення території, порушення благоустрою, що не тільки негативно впливає на довкілля, а й псує естетичний вигляд та інвестиційну привабливість Білицької територіальної громади.

Мета проєкту

Метою проєкту є забезпечення сортування твердих побутових відходів з метою вивільнення цінних ресурсів, поліпшення екологічного стану довкілля. Зменшення негативного впливу побутових відходів на довкілля та покращення санітарного стану шляхом облаштування додаткових майданчиків на території громади для роздільного збирання твердих побутових відходів.

Співорганізатори і партнери проєкту

1. Виконавчий комітет Білицької селищної ради – співфінансування проєкту, організаційні заходи, інформаційна кампанія.
2. КП «Бутенківське», ПКС «Старт» –вивезення змішаних побутових відходів.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

1 Виконавчий комітет Білицької селищної ради – співфінансування проєкту, організаційні заходи, інформаційна кампанія.
2. КП «Бутенківське», ПКС «Старт» –вивезення змішаних побутових відходів.

Очікувані результати проєкту

1. Створення комфортних умов для збирання роздільного сміття.
2. Підвищення ефективності використання вторинної сировини.
3. Підвищення рівня екологічної культури населення.
4. Формування у жителів громади дбайливого ставлення до навколишнього середовища та раціонального поводження з ТПВ.
5. Покращення екологічної ситуації на території громади.

Масштабування та реклама проєкту

Рекламування проєкту відбуватиметься шляхом розміщення інформації на офіційному сайті Білицької територіальної громади та соціальній мережі Фейсбук.

Результати реалізації

Лідер

Скрильник Катерина Сергіївна

Статус

Реалізовано

Звіт про виконання

Підтримали

862

Номер

36

Заходи проєкту

Бюджет