Безпека та cвітло в Кобеляках

Немає нічого важливішого за життя та безпеку і кожен з нас розуміє це. Ваша безпека, безпека вашої дитини, рідних і просто жителів міста – це було є і буде найважливішим, що є на часі як в воєнний , так і в мирний час. І забезпечити цю безпеку може освітлення якщо не всього міста, так хоча б пішохідних переходів. Нічний час – найнебезпечніший, коли відбувається більшість ДТП. Вночі необхідно створити умови, щоб всі учасники руху могли бачити одне одного. Найголовніше - пішохідний перехід буде помітний здалеку. Встановлення екологічного та економного освітлення вулиць ― автономних вуличних світлодіодних світильників на сонячних батареях також важливий пункт при проєктуванні освітлення повного , чи часткового м.Кобеляки ― вулиці Шевченка. Наш акцент на часі - освітлення пішохідних переходів центральної вулиці м. Кобеляки.

Повний опис проєкту

Встановлення екологічного та економного освітлення вулиць ― автономних вуличних світлодіодних світильників на сонячних батареях на пішохідних переходах центральної вулиці м.Кобеляки ― вулиці Шевченка.

Ця вулиця ― візитівка міста із безліччю пам’яток архітектури, прекрасними парками, дитячими майданчиками, закладами освіти, медицини та іншими важливими для містян об’єктами інфраструктури.
Це вулиця зі взнаваними краєвидами міста: широкий шлях, каштани та липи обабіч дороги, яка піднімається вгору та коронується церквою на вершині пагорбу. Ми вважаємо, що вона має сяяти. Або ж принаймні ― бути добре освітленою.

Вуличне освітлення відіграє важливу роль у розвитку міста, адже виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним.

Автономні вуличні ліхтарі є вигідною альтернативою традиційному освітленню, які не потребують затрат енергоносіїв, використовують екологічно чисту енергію, мають тривалий термін експлуатації, стійкість до впливу природних факторів, являють собою економне та надійне джерело енергії з привабливим та естетичним виглядом.

Тож цей проєкт має на меті встановити екологічне освітлення на головній магістралі міста.

Проблема проєкту

Наразі вулиця Шевченка недостатньо освітлюється у темну пору доби, тож є значний простір для покращення благоустрою вулиці. Це зумовлює зокрема:
● Низька екологічність та енегроефективність наявного обладнання.
● Недостатня освітленість проїжджої частини спричиняє низьку видимість у темну пору доби: погано видно пішоходів та не помітні недоліки дорожнього покриття.
● Низький рівень комфорту. Дітям з батьками, молоді та літнім людям не надто комфортно перебувати на головній вулиці у темну пору доби, хоча зелені насадження роблять її чудовим рекреаційним ресурсом.
Тож реалізація проєкту дає можливість усунути наявні недоліки благоустрою та покращити одразу кілька аспектів життя мешканців та гостей міста.

Мета проєкту

Мета проекту – забезпечити безпеку на дорогах міста Кобеляки, поліпшити моральний дух місцян та кожного водія, пішохода, хто користується дорогами нашого міста шляхом встановлення енергозберігаючого екологічного світлодіодного освітлення на пішохідних переходах головної вулиці міста Кобеляки. Це дасть можливість підвищити безпеку та комфорт громадян, знизити рівень аварійності на дорогах, покращити умови благоустрою в громаді та естетичний вигляд вулиць міста.
А також – сприяти інноваційному розвитку у благоустрої міста, забезпечити екологічність, покращити психологічний стан населення та сприяти розвитку туризму.

Співорганізатори і партнери проєкту

● Місцева влада
● Ініціативні групи мешканців міста
● Мешканці міста, які зацікавлені у покращенні благоустрою міста

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Мешканці та гості міста м.Кобеляки – основна цільова аудиторія проєкту.

Нині в місті мешкають сміливі містяни, які, попри війну, лишились працювати, а також ― діти та молодь, які продовжують навчатися та розвивати місто. Тут також знайшли прихисток сотні вимушено переміщених осіб. Цей проєкт направлений на покращення рівня комфорту всіх без вийнятку мешканців та гостей міста.

Очікувані результати проєкту

Ми пропонуємо встановити п’ять світлодіодних ліхтарів із сонячними батареями, аби забезпечити якісне освітлення пішохідних переходів головної вулиці міста – вул.Шевченка.

Крім безпеки для пішоходів та водіїв, це буде сприяти впровадженню інноваційних підходів до благоустрою міста, управління енергетичними ризиками, підвищенню екологічної чистоти, економія електроенергії, покращення рівня комфорту життя населення, розвитку туризму, підвищення рівня безпеки руху транспортних засобів та пішоходів, покращенню психологічного стану містян.

Масштабування та реклама проєкту

В рекламування планується мультиканальне просування, зокрема:
● публікації в місцевих ЗМІ;
● просування проєкту в соцмережах в різноманітних спільнотах Кобеляк на Facebook;
● публікації на сторінках ініціативних містян, партнерські публікації в Instagram, в Telegram-каналах та на Viber-групах;
● друк буклетів, флаєрів з презентацією проєкту та їх реалізація серед населення;
● презентація проєкту на заходах міста.

Лідер

Михайленко Лідія Олександрівна

Статус

Відхилено

Підтримали

0

Номер

82

Заходи проєкту

Бюджет