„Запровадження подворового збору побутових відходів в сільських населених пунктах Пирятинської міської територіальної громади“

Проєктом передбачається придбання 500 пластикових сміттєвих баків об’ємом 120 л для впровадження подворового збору сміття на території Новомартиновицького старостинського округу.

Повний опис проєкту

Однією з цілей стратегічного розвитку громади визначено створення більш безпечного та комфортного середовища для проживання, що досягається шляхом забезпечення належного рівня благоустрою та безпечного екологічного середовища.
Територія Новомартиновицького старостату складає близько 4.4 км2, а населення 1230 осіб (500 домогосподарств).
Система збору та вивозу побутових відходів налагоджена шляхом встановлення контейнерних майданчиків по території старостату. Вивіз сміття здійснює КП "Каштан", який має 4 сміттєвози на 46 населених пунктів, в середньому 1 раз на 10 днів, що є недостатнім, адже постійно спостерігається накопичення великої кількості сміття, що призводить до його рознесення по вулицях та домогосподарствах населених пунктів старостату, і, як наслідок, екологічного забруднення території. Також спостерігається низький рівень заключення договорів на вивіз побутових відходів населенням з КП "Каштан", що негативно впливає на фінансово - господарську діяльність підприємства.
З метою вирішення даної проблеми пропонується впровадження подворового збору побутових відходів, шляхом закупівлі та роздачі домогосподарствам 500 платикових сміттєвих баків ємністю 120 л.

Проблема проєкту

Погіршення санітарного стану населених пунктів Новомартиновицького старостату через несвоєчасний вивіз побутових відходів з котейнерних майданчиків.

Мета проєкту

Запобігання утворенню стихійних сміттєзвалищ та поліпшення екологічної ситуації на території Новомартиновицького старостату.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради
Комунальне підприємство "Каштан"

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Мешканці Новомартиновицького старостинського округу(1230 осіб);
працівники КП "Каштан" (35 осіб)

Очікувані результати проєкту

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території Новомартиновицького старостату;
Охоплення послугою вивезення побутових відходів 100% населення старостату.
Збільшення % заключених договорів на вивіз побутових відходів з КП "Каштан" - на 15%.

Масштабування та реклама проєкту

Процес реалізації проєкту від проведення тендерних процедур до роздачі контейнерів домогосподарствам буде висвітлюватися на офіційних сторінках в соціальних мережах громади та КП "Каштан", а також місцевій газеті "Пирятинські вісті".

Лідер

Стадник Євгеній Васильович

Статус

Брав участь

Підтримали

92

Номер

88

Заходи проєкту

Бюджет