«Створення Екопарку на території КНП «Зіньківська міська центральна лікарня Зіньківської міської ради Полтавської області»

Головним завданням проекту є створення гармонічного та цілісного простору між будівлею КНП «Зіньківська міська центральна лікарня Зіньківської міської ради Полтавської області» та дитячим відділенням цього медичного закладу. Задача поставлена так, щоб поєднати частини подвір`я та розробити місце для комфортного перебування та руху відвідувачів. Проєкт передбачає створення скверу для різних груп населення з включенням різноманітних функціональних зон для комфортного відпочинку, а саме спортивної, дитячої, зон тихого відпочинку.

Повний опис проєкту

Даний проєкт відповідає одному із пріоритетних напрямків «Збереження і популяризація природної спадщини». Збільшення кількості об’єктів природної спадщини, як місце для громадського відпочинку, що у свою чергу забезпечить інформування населення та популяризацію збереження і популяризація природної спадщини. Беручи до уваги, що нові явища, властиві нашому часові, становлять серйозну загрозу природній спадщині, яка суттєвим елементом спадщини людства і джерелом збагачення та гармонійного розвитку. Створення Екопарку сприятиме до екологічного чистого простору, для прогулянок та відпочинку мешканців громади які перебувають на території лікарні.

Проблема проєкту

Проблема полягає у тому що на території КНП «Зіньківська міська центральна лікарня Зіньківської міської ради Полтавської області» відсутня зона відпочинку. Проект спрямовано на створення умов для відпочинку та дозвілля всіх хто перебуває на території КНП «Зіньківська міська центральна лікарня Зіньківської міської ради Полтавської області» . За допомогою реалізації проекту буде створено місце для здорового відпочинку та дозвілля. Проект дозволить згуртувати населення, залучити однодумців до спілкування.
Парк буде створено з використанням сучасних ідей ландшафтного дизайну на основі існуючого зеленого масиву із використанням усіх особливостей ландшафту. У новоствореному парку будуть створені усі умови для відпочинку різних вікових категорій відвідувачів: встановлені місця відпочинку та місця культурного дозвілля. Створення Екопарку надасть можливість задовільнити потреби мешканців громади якісному відпочинку, забезпечення стійкого розвитку та подальшого збереження території парку, користуванні жителями та гостями громади зон активного та тихого відпочинку при збереженні глибинного озеленення простору.
Даний проект передбачає створення Екопарку відпочинку, що дозволить проводити активний відпочинок, відновлювати сили мешканцям громади, вести здоровий спосіб життя, що позитивно відображатиметься на їх здоров’ї.

Мета проєкту

Проект передбачає облаштування Екопарку на території КНП «Зіньківська міська центральна лікарня Зіньківської міської ради Полтавської області, для якісного та комфортного відпочинку хворих, психологічної реабілітації, також парк об`єднає людей для спільного відпочинку та спілкування, а також стане окрасою ландшафту на території медичного закладу.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Зіньківської міської ради

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Всі жителі міста, району та гості нашого краю

Очікувані результати проєкту

Даний проект дасть можливість облаштувати та облагородити територію на якій крім дерев нічого немає, але за місцем розташування має всі можливості стати улюбленим місцем для відпочинку.

Масштабування та реклама проєкту

Проект буде спонукати громадськість та міську владу до облаштування парків та зон відпочинку, збільшення зелених насаджень на території громади, популяризацію здорового способу життя, здійснення заходів з благоустрою із залучення активних мешканців міста.

Лідер

Тимошенко Юлія Сергіївна

Статус

Не реалізовано

Підтримали

389

Номер

89

Заходи проєкту

Бюджет