"Нове життя землі" - придбання обладнання для корчування пеньків на території Зіньківської міської територіальної громади

Не секрет ні для кого, що великою проблемою є безмежна кількість пеньків на узбіччі доріг. Боротися з пеньками нелегко – старі пеньки досить міцно вкорінюються, і щоб їх витягнути та очистити місце для молодих насаджень – доводиться докладати чимало зусиль. Особливо, коли робиш це вручну, так би повити «рвеш», а не за допомогою спеціальної техніки.

Повний опис проєкту

Проект «Нове життя землі - обладнання для корчування пеньків на території Зіньківської міської територіальної громади» націлений на полегшення боротьби людини проти старих пеньків, що ростуть обабіч наших доріг та спотворюють вигляд узбічь. Чомусь так повелося, як тільки починають чистити обабіч доріг аварійні (чи не дуже) дерева, так обов’язково мусять лишити по собі довгу шеренгу пеньків на узбіччях. Аби прибрати деревину, знаходять і час і натхнення, а до пеньків руки, чомусь, в останню чергу доходять.
Затишок – це візитна картка кожного населеного пункту. Важливою умовою є чистота та затишок наших вулиць, адже естетичний вигляд селища налаштовує на позитивні думки і створює відповідний настрій. Дбати про навколишнє середовище, турбуватися про чистоту і порядок на вулицях селища, в якому ми живемо, потрібно всією громадою. Жителі Зіньківської міської територіальної громади, як і кожен рік навесні, активно включилися у весняну акцію з благоустрою узбіч доріг, які ведуть до мальовничого села.
Чистота….Що це таке? Звісно, можна дати цьому слову дуже розумне визначення, але кожен може розтлумачити його по-своєму. Для мене чистота – це не лише чисті подвір’я, вулиці. Чистота може бути різною: природи, душі, сім’ї…. Але їх об’єднує значення цього слова – порядок, взаємодія, повага… Здається, у наш час про це поняття починають забувати. Інакше пояснити те, що відбувається з нашим довкіллям, просто неможливо. Таке відчуття, ніби деякі люди вважають, що після нас на Землі вже ніхто жити не буде. Що ми залишимо нашим дітям у спадок? Сміттєві терикони? Чи, може, пеньки, замість лісосмуги.
Давайте виховувати своїх дітей правильно, показувати на своєму прикладі як потрібно дорожити своєю маленькою батьківщиною – рідним селом.
Звичайно, проблем щодо чистоти нашого населеного пункту ще вистачає, але хочеться щоб наша Зіньківська міська територіальна громада, з кожним роком ставала все прекрасніша, щоб у ній було зручно і комфортно жилося кожному жителю. Адже – це наш спільний дім, і від нас залежить, яким цей дім буде. Тож давайте спільними зусиллями подбаємо про його чистоту та затишок.

Проблема проєкту

Однією із головних проблем по створенню затишку в Зіньківській міській територіальній громаді, є нескінчена кількість пеньків які ростуть на вулицях, на кладовищі, на узбіччях доріг, і боротися з ними без спеціальної техніки дуже складно. Щоб полегшити це нелегке завдання, викорчовувати пеньки вручну, є ідея по придбанню спеціального обладнання для викорчовування пеньків

Мета проєкту

Основною метою проекту є придбання обладнання для викорчовування пеньків для подальшого насадження на вивільненій землі молодих дерев.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Зіньківської міської ради.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Всі жителі та гості Зіньківської міської територіальної громади.

Очікувані результати проєкту

Очищення від пеньків узбічь доріг, прибудинкових територій жителів Зіньківської міської територіальної громади.

Масштабування та реклама проєкту

Рекламування проекту буде здійснюватися на офіційних сайтах Зіньківської міської ради.

Лідер

Золочевський Єгор Сергійович

Статус

Брав участь

Підтримали

414

Номер

91

Заходи проєкту

Бюджет