Еко-фантазія: Надання нового життя старому одягу

Цей проєкт спрямований на придбання та встановлення швейного обладнання для переробки текстильних відходів учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка. Ми будемо використовувати це обладнання для створення нових та унікальних виробів з одягу, який інакше був би викинутий. Це допоможе зменшити кількість текстильних відходів, що потрапляють на звалища.

Повний опис проєкту

Щорічно тонни одягу викидаються на звалища, де вони розкладаються протягом сотень років, забруднюючи ґрунт і воду. Цей проєкт пропонує стійке рішення цієї проблеми шляхом переробки текстильних відходів на нові та корисні вироби. Проєкт має ряд позитивних наслідків для нашої громади. Він допоможе зменшити кількість текстильних відходів, що потрапляють на звалища та захистити навколишнє середовище. Він також надасть учасникам освітнього процесу можливість отримати доступ до унікальних та доступних виробів, виготовлених з перероблених матеріалів.
Ми придбаємо та встановимо швейні машини, прасувальні дошки, манекени та інші необхідні інструменти. Ми будемо співпрацювати з місцевими жителями, щоб збирати одяг, що був у вжитку, а потім використовувати наше обладнання для його перетворення на нові вироби, такі як сумки, рюкзаки, ковдри, іграшки та багато іншого.

Проблема проєкту

Текстильні відходи є серйозною екологічною проблемою. Щорічно у світі викидається близько 100 мільйонів тон текстилю. Ці відходи розкладаються протягом сотень років, забруднюючи ґрунт і воду. Переробка текстилю є стійким рішенням цієї проблеми. Вона дозволяє зменшити кількість відходів, що потрапляють на звалища, заощаджувати природні ресурси .

Мета проєкту

Мета цього проєкту – створити систему переробки текстилю з учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, яка допоможе зменшити кількість текстильних відходів, що потрапляють на звалища, захистити навколишнє середовище. Підвищення обізнаності про проблему текстильних відходів та важливість переробки.

Співорганізатори і партнери проєкту

Горішньоплавнівська міська рада Кременчуцького району Полтавської області, учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, зацікавлені батьки.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Учасники освітнього процесу, активна молодь громади та мешканці Горішньоплавнівської ОТГ

Очікувані результати проєкту

Зменшення кількості текстильних відходів, що потрапляють на звалища. Зменшення забруднення ґрунту та води.

Масштабування та реклама проєкту

Здійснюватиметься шляхом інформування через ЗМІ та соціальні мережі, повідомлення на батьківських конференціях, розповсюдження учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка листівок та оголошень про ідеї проєкту

Лідер

ГОРЄЛОВА ГАННА ВАСИЛІВНА

Статус

Відхилено

Підтримали

0

Номер

44

Заходи проєкту

Бюджет