Освітні стежки Дендропарку

Полтавський міський парк (Дендропарк) одне із улюблених місць, де полтавчани можуть побути ближчими до природи. Це пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Як додати до прогулянок природою екологічно-освітній компонент, додати інтерактивності для дітей? Створити освітні стежки, які матиме інтерактивні стенди, із цікавинками про парк, історичні події що мали тут місце, взаємозв'язки в природі, щоб ми краще розуміли цінність цього спадку.

Повний опис проєкту

Пропонуємо виготовити і встановити на території "Полтавський міський парк" (Дендропарк) 12 стендів різноманітної екологічної тематики, а також маленькі вказівники-напряму руху. Наприклад, про екотопи, птахів їх голоси і оселища, рослини і т.д. Гуляючи парком і взажмодіючи зі стендами, відвідувачі дізнаватимуться цікаву для себе інформацію. Особливо, це маю бути цікаво дітям: оскільки стенди будуть зроблені яскравими, і з рухливими елементами, кюар кодами для розширеної інформації.
Також заплановано встановити стенди на історичну тематику, оскільки на його території тако мали місце відомі історичні події, і це заохотить відвідувачів досліджувати його.

Проблема проєкту

Одним із завдань об'єктів ПЗФ є екологічна просвіта. Для того щоб підсилити цей компонент ми і хочемо втілити цей проект. Наразі парк майже не має освітньої компоненти. Створення освітньої стежки з такими матеріалами є першим кроком для посилення освітньої функції. Важливо щоб люди розуміли цінність природи, що повалене дерево- житло і їжа для купи видів тварин і грибів. І що досліджувати природу - цікаво.

Мета проєкту

Мета проекту - підвищити екологічну обізнанність відвідувачів парку, для їхнього більш бережного ставлення до природи, через створення декількох освітніх стежок в парку.

Співорганізатори і партнери проєкту

КП "Декоративні культури" ПМР - керують парком.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Полтавці, гості міста, відвідувачі парку

Очікувані результати проєкту

Головним результатом проекту буде що декілька тисяч відвідувачів парку щороку зможуть отримати цікаву інформацію щодо екологічної і історичної цінності парку що позитивно вплине на сприйняття природи містянами і гостями міста.

Масштабування та реклама проєкту

Полтавський міський парк (Дендропарк) має власні соц. Мережі і веб сайт. На веб-сайті буде висвітлений маршрут стежку так що всі охочі зможуть ним скористатися.
Також на відкриття стежки заплановано запросити місцеві ЗМІ.

Лідер

Макуха Максим Григорович

Статус

Брав участь

Підтримали

90

Номер

86

Заходи проєкту

Бюджет