Озеленення паркових зон адміністративного центру та Алеї Героїв Великосорочинської територіальної громади

Проєктом передбачається закупівля та насадження саджанців декоративних дерев, кущів та квітів в паркових зонах адміністративного центру та Алеї Героїв Великосорочинської територіальної громади.

Повний опис проєкту

Великосорочинська громада прагне стати прикладом збереження природи та створення зелених оаз для своїх мешканців Ми знаємо, що для наших жителів чиста природа, свіже повітря, зелень, що радує око, – це одні з найважливіших причин, заради яких вони обирають тут жити. Тож щоб зберегти та примножити ці екологічні принади ми починаємо впроваджувати політику озеленення на рівні громади! І тому, ми вважаємо, що головне наше завдання, не тільки збереження існуючих зелених насаджень, але й їх розширення, збільшення площі парків, збільшення різновидів зелених культур.
Силами мешканців громади, комунальних підприємств, залучених працівників було проведено роботи по очищенню парків від сухостійних аварійних дерев, дикорослих кущів та чагарників. Також було відновлено елементи благоустрою: влаштовані пішохідні доріжки та встановлені садові лавки, створено велику кількість клумб. З метою відновити та зберегти екосистему громади, збільшити естетичну привабливість, підвищити комфорт проживання населення та покращити благоустрій населеного пункту планується озеленити паркові зони та територію, де розміщена Алея Героїв Великосорочинської територіальної громади, шляхом насадження нових декоративних квітучих дерев, вічнозелених кущів та троянд, обираючи екологічно чисті види, щоб зберегти різноманіття природи та забезпечити зелені зони для мешканців.

Проблема проєкту

Однією з ключових проблем сьогодення є проблема ставлення до природи та екології. Люди не помічають як руйнують природу: вирубують ліси, забруднюють повітря, недоцільно використовують природні ресурси. Але ж усім відомо: не буде природи – не буде нас.
Зелені насадження не тільки елемент благоустрою для краси і затінку, і не стільки деревина для будівництва та опалення, скільки надзвичайно потужні надавачі екосистемних послуг, завдяки яким ми маємо комфортні умови проживання в громаді, зокрема це: очищення повітря (виробництво кисню), захист від змін клімату (поглинання СО2), формування м’якого мікроклімату в тіні дерев, поглинання шуму та вітру, утримання вологи (зокрема під час екстремальних злив), стабілізація грунтів, естетична насолода та психологічний комфорт. Реалізація даного проєкту по озелененню території нашої громади покращить екологічні показники, відчуття комфорту для жителів та створить зелені простори для майбутніх поколінь.

Мета проєкту

Шляхом озеленення паркових зон адміністративного центру та Алеї Героїв Великосорочинської териториторіаьної громади покращити екологічний стан довкілля та підвищити рівень екологічної свідомості громадян, а також залучити жителів громади до практичної діяльності з розв'язання проблем навколишнього середовища місцевого значення.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради, комунальне підприємтво «Першоцвіт».

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Усі жителі громади – 7395 чоловік, вимушено переміщені особи,гості громади.

Очікувані результати проєкту

Покращення екологічної ситуації (очищене повітря, зниження СО2); створення квітучих парків та клумб; створення комфортних зон для відпочинку населення.

Масштабування та реклама проєкту

Рекламування проєкту буде проводитися за допомогою соціальних мереж, а також на веб-сайті Великосорочинської об’єднаної територіальної громади. Також про результати проєкту буде написано статті в місцевих засобах масової інформації.

Лідер

Мілько Тетяна Олексіївна

Статус

На голосуванні

Підтримали

200

Номер

88

Заходи проєкту

Бюджет