Облаштування сміттєзвалища та очищення від сміття його прилеглої території в слі Вишняки Хорольської міської територіальної громади

Облаштування та приведення у відповідність до санітарних норм сміттєзвалище біля села Вишняки та прилеглу територію до нього. Ліквідація несанціонованих, стихійних сміттєзвалищ біля узбіччя дороги від села Вишняки до села Трубайці по обидві сторони. Звільнення сільськогосподарських територій та лісосмуг від хаотичного нагромадження сміття.

Повний опис проєкту

Облаштування та приведення у відповідність до санітарних норм сміттєзвалище, віддаленістю 2 км від села Вишняки, площею 0,80 га. Ліквідація стихійного сміттєзвалища розміром 0,30 га яке розміщено по дорозі до діючого сміттєзвалища, сміття від якого розноситься вітром на сільськогосподарські території та городи жителів с.Вишняки. Щебеніння дороги до діючого сміттєзвалища, довжиною 1,5 км. Встановлення огороджувальної сітки довжиною 1,5 км та висотою 2,5 м. із сторони сільськогосподарських земель та присадибних ділянок жителів села Вишняки. Звільнення прилеглих до сміттєзвалища лісосмуг біля узбіччя дороги, від хаотичного нагромадження сміття, яке впродовж багатьох років накопичувалось жителями сіл та проїжджаючими громадянами.

Проблема проєкту

Першочерговою проблемою є ліквідація стихійних сміттєзвалищ, які утворились впродовж багатьох років шляхом хаотичного звалювання та нагромадження твердих побутових відходів без сортування та утилізації.

Мета проєкту

Мета проєкту полягає у ліквідації стихійного сміттєзвалища та облаштування діючого сміттєзвалища для поліпшення екологічного стану Хорольської МТГ. Зниження негативного впливу ТПВ на навколишнє середовище, здоров’я людей

Співорганізатори і партнери проєкту

1) Хорольська міська рада Лубенського району Полтавської області;
2) Вишняківський старостат Хорольської міської територіальної громади;
3) Комунальне підприємство «Господар»;
4) Комунальне підприємство «Добробут»;
5) Комунальне підприємство «Комунсервіс» та усі небайдужі жителі (волонтери) громади, які долучаться до збору сміття та прибирання території стихійного сміттєзвалища.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Реалізація даного проєкту спрямована, в першу чергу, на жителів Вишняківського старостату та усієї Хорольської громади, а це - 31662 осіб, у тому числі 3561 – ВПО.

Очікувані результати проєкту

Облаштування діючого сміттєзвалища для поліпшення екологічного стану Хорольської МТГ. Зниження негативного впливу ТПВ на навколишнє середовище, здоров’я людей.

Масштабування та реклама проєкту

У процесі реалізації проєкту відбуватиметься просвітницька та роз'яснювальна робота. Проєкт плануємо рекламувати на офіційному сайті Хорольської міської ради та сторінках соціальних мереж Facebook, в засобах масової інформації через місцеву газету.

Лідер

Корпан Леся Анатоліївана

Статус

Відхилено

Підтримали

0

Номер

89

Заходи проєкту

Бюджет