Створення санітарно-гігієнічних умов у школі – запорука збереження здоров’я школярів Петрівсько-Роменського ЗЗСО I-III cт. Гадяцького району

Продовження успішно ралізованого проєкту по встановленню та оснащенню, устаткуванню фільтрів для води.

Повний опис проєкту

У приміщенні Петрівсько-Роменського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в підвальному приміщенні, у приміщенні школи труби водопостачання та водовідведення в жахливому стані. Тиск води слабкий, а причина цьому – несправні, іржаві, аварійні труби. Проєкт «Створення санітарно-гігієнічних умов у школі – запорука збереження здоров’я школярів Петрівсько-Роменського ЗЗСО I-III ст. Гадяцького району» спрямований не тільки на скорочення витрат на водопостачання, а і на поліпшення якості води та включає заміну старих іржавих труб на нові поліпропіленові труби системи центрального водопостачання та водовідведення в підвальному приміщенні школи та на першому та другому поверхах. Адже сучасні поліпропіленові труби стійкі до іржі, що особливо важливо в умовах підвищеної вологості. Водопровідна мережа повинна забезпечувати подачу води до всіх точок її споживання не тільки в заданій кількості, але і з необхідним вільним напором. В цьому і полягає екологічна, соціально-економічна спрямованість проєкту.

Проблема проєкту

Водопровідна мережа повинна забезпечувати подачу води до всіх точок її споживання не тільки в заданій кількості, але і з необхідним вільним напором. В цьому і полягає інноваційна, соціально-економічна спрямованість проекту. Виконання проекту спрямовано на вдоволення потреб всіх учасників освітнього процесу.
Станом на сьогоднішній день основними проблемними питаннями школи є: цвіль та волога на стінах приміщень; низький рівень упровадження енергоефективних технологій та обладнання через відсутність фінансового забезпечення енергозберігаючих проєктів; значні витрати води через існуючі труби та зношеність сантехніки; високий рівень фізичної зношеності труб; додаткові фінансові витрати на фарбування та ремонт аварійних ділянок.

Мета проєкту

Покращення санітарно - технічного стану будівлі, економічне використання ресурсів. Впровадження проєкту покращить санітарний стан всередині будівлі школи, що тісно пов’язано із збереженням здоров’я дітей, створення не тільки сучасних умов для комфортного перебування працівників та учнів школи, серед яких діти пільгових категорій: діти- сироти; діти, батьки яких позбавлені батьківського піклування; інваліди дитинства; з багатодітних родин; діти, батьки яких є учасниками АТО, але й запровадити заходи з покращення санітарного стану системи водопостачання та водовідведення.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Петрівсько – Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Залучені сторони та цільова аудиторія:
1. Учні, вчителі та працівники Петрівсько – Роменського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Очікувані результати проєкту

Установка системи фільтрації та заміна старих металевих труб на поліпропіленові надасть можливість:
- максимально й істотно скоротити витрати на оплату послуг з водопостачання;
- забезпечити якісно новий рівень комфорту перебування у будівлі школи;
- покращити технічній та санітарний стан будівлі;
- раціонально споживати ресурси;
- зменшення кількість споживаної води в 25-35 %, та зберегти ресурси, кількість яких у світі постійно скорочується.

Масштабування та реклама проєкту

На сторінці в фейсбук, офіційна сторінка ради, газети.

Лідер

Білик Світлана Михайлівна

Статус

Відхилено

Підтримали

0

Номер

92

Заходи проєкту

Бюджет