Сортуй сміття - очищай довкілля Петрівсько-Роменської громади

Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні як на території Петрівсько-Роменської ТГ так і в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища

Повний опис проєкту

Проблема сміття і відходів різних видів є досить серйозною проблемою сучасності. В процесі своєї життєдіяльності, людина навіть не бажаючи, є причиною того, що кількість сміття збільшується. Та все ж людина може вплинути на подальшу «долю» тих відходів, які вона викидає. За будь-яких умов у боротьбі зі сміттям вирішальну роль відіграє особисте ставлення кожного з нас до цієї проблеми. Найперше, це роздільний збір відходів (сухі, вологі відходи) - зменшить до 40% кількості відходів, що йдуть на сміттєзвалища. Люди, не замислюючись, залишають сміття в місцях відпочинку - на берегах озер або річок, на пляжах; у лісі поблизу свого будинку або дачі і т.д. Майже 50% того, що ми викидаємо (папір, скло, метал, пластик, текстиль), є придатним для повторного використання. На жаль, велика частина відходів все ще відправляється на звалища. Справа в тому, що сьогодні в багатьох куточках нашої земної кулі утворилися величезні звалища сміття, які не переробляються і не можуть бути знищені без шкоди для екології та здоров’я людини. У результаті впровадження проєкту на території сіл Петрівка-Роменська та Венеславівка буде обладнано 9 майданчиків по роздільному збору твердих побутових відходів для населення та підприємств, організацій, установ, підприємців та придбано 18 металевих баків з кришкою.

Проблема проєкту

Забруднення навколишнього природного середовища, порушення екологічного балансу внаслідок безсистемного засмічення довкілля є основною проблемою нашого проєкту.
Підраховано, що 80% відходів можна переробляти при роздільному зборі сміття. Основою будь-якої переробки служить сортування. Відсортовуючи пластик, скло, макулатуру для переробки ми можемо зберегти природні ресурси та покращити екологію.
Проєктом ставимо перед собою задачу – придбання контейнерів для роздільного збирання ТПВ та будівництво контейнерних майданчиків. Формування у жителів населених пунктів дбайливого ставлення до навколишнього середовища та раціонального поводження з твердими побутовими відходами, поступове усвідомлення населенням того, що сортувати сміття – це просто.

Мета проєкту

Мета проєкту полягає в удосконаленні системи збору твердих побутових відходів безпосередньо з джерел їх виникнення прогресивним методом за допомогою контейнерів шляхом зміни свідомості громадськості до навколишнього середовища та покращення екологічного стану Петрівсько-Роменської громади.

Співорганізатори і партнери проєкту

Виконавчий комітет Петрівсько-Роменської сільської ради.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Цільова аудиторія на яку спрямовані результати проєкту формується з осіб, що проживають на території сіл Петрівка-Роменська та Венеславівка що становить 2748 осіб.

Очікувані результати проєкту

Придбання та встановлення контейнерів для сміття забезпечить суттєве покращення благоустрою території населених пунктів Петрівка-Роменська та Венеславівка, дасть можливість виховати у підростаючого покоління повагу до праці людей, які здійснюють прибирання території, дисциплінує мешканців сіл та забезпечить належний порядок у селах.

Масштабування та реклама проєкту

Соціальні мережі, офіційні сайти.

Лідер

Лесь Валентина Іванівна

Статус

Відхилено

Підтримали

0

Номер

93

Заходи проєкту

Бюджет