Екологічна безпека людини в селі Ручки Петрівсько-Роменської сільської ради Полтавської області

Закупівля та встановлення контейнерів для збору твердих побутових відходів на вулцях села, зміна відношення жителів до впровадження збору твердих побутових відходів, покращення стану навколишнього середовища й екології.

Повний опис проєкту

Існування людського суспільства незмінно пов’язане з використанням довкілля як середовища проживання та створення засобів життєзабезпечення – продуктів харчування, сировини й матеріалів для побутових потреб і виробничої діяльності, виробництва і використання енергії, забезпечення транспортом та засобами зв’язку, задоволення рекреаційних потреб. Жива природа не створює сміття, у ній все взаємопов’язане, взаємозамінне. Непотрібні відходи почала створювати людина, а планеті стає надто важко нести на собі сміттєвий тягар. Людина забуває, що вона частина природи. І з кожним роком завдає їй більшої й більшої шкоди. Негативні наслідки науково-технічної революції поступово призводять до забруднення атмосфери, накопичення великих об`ємів відходів людської діяльності при одночасному виснаженні майже всіх видів природних ресурсів. За даними екологів, кожен українець щороку створює близько 220-250 кг твердих побутових відходів на рік. І ці обсяги з кожним роком зростають. Для забезпечення належної чистоти та санітарного стану села необхідно збільшити кількість контейнерів для збору і вивезення сміття

Проблема проєкту

Щодня родина з трьох-чотирьох чоловік утворює та викидає в середньому відро сміття або, як ми все частіше говоримо — твердих побутових відходів. До цієї кількості ТПВ слід додати відходи, що утворюються в магазинах та в інших громадських місцях. Для зміни нинішньої ситуації необхідно докорінно змінити свідомість громадян по відношенню до поводження з побутовими відходами, зокрема, вести боротьбу з несанкціонованими звалищами, захаращенням лісосмуг впроваджуючи систему контейнерів. Вона ґрунтується на роздільному збиранні побутових відходів і дозволить кожному в зручний для нього час виносити сміття і вирішувати багато проблем у домашньому побуті, що дозволить позбутися лишків у домівках, а також у дворах приватного сектору, на вулицях і в лісосмугах села і прилеглої до нього території.

Мета проєкту

Формування у жителів села бережного ставлення до навколишнього середовища, як «джерела життя», облаштування майданчиків для розміщення контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів з метою недопущення забруднення околиць села, лісопосадок, покращення екологічного стану села.

Співорганізатори і партнери проєкту

Петрівсько-Роменська сільська рада.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Жителі села Ручки ( 595 чол).

Очікувані результати проєкту

Збільшення кількості контейнерів для збору твердих побутових відходів дасть змогу стати чистішими вулицям населеного пункту, прилеглим лісосмугам й берегам річки. Село стане більш привабливим як естетично, так і екологічно.

Масштабування та реклама проєкту

Розміщення інформації на веб.сайті Петрівсько-Роменської ТГ, повідомлення на сторінках соціальних мереж та в місцевій газеті «Громада».

Лідер

Мелешко Лідія Михайлівна

Статус

Відхилено

Підтримали

0

Номер

94

Заходи проєкту

Бюджет