Молодіжний екопростір в смт Оржиця

Проєкт передбачає створити молодіжний екопростір біля комунального закладу «Центр культури і дозвілля» в смт Оржиця. Планується створення зелених зон для культурного відпочинку та різноманітної діяльності молоді.

Повний опис проєкту

Вирішенням проблеми із відсутністю місця де молодь могла б повноцінно розвивати свої вміння та навички, таланти, спілкуватись із однолітками, планувати та організовувати заходи, та просто з користю і задоволенням відпочивати - є молодіжний екопростір. Реалізація проекту допоможе молоді працювати в команді та буде всебічно розвивати її здібності. Цей екопростір надасть можливість: планувати та реалізовувати заходи та ідеї для молоді; брати участь у тренінгах на свіжому повітрі, які будуть проводитися у громаді; повноцінно культурно розважатися; цінити зелені насадження та екологію рідного краю.
Всі культурно-масові заходи у громаді відбуваються в КЗ «Центр культури і дозвілля» і, зазвичай, біля будинку культури очікують велика кількість жителів і гостей. Екопростір сприятиме відпочинку перед заходами і у вільний час не тільки молоді, а й гостей і всіх бажаючих мешканців громади. Планується створення зелених зон, які стануть улюбленим місцем, як фотозони для жителів селища і гостей громади.

Проблема проєкту

У селищі відсутній простір, де б молодь могла реалізовувати себе на свіжому повітрі в екологічно-чистому середовищі. Це призводить до того, що старшокласники і молоді люди до 35 років проводять вільний час і реалізують себе, як особистість в кафе, кафетеріях та піцеріях, що призводить до агресивної поведінки молодого покоління та шкідливих звичок. Наразі для більшої частини молоді відсутні умови для повноцінного та всебічного особистого розвитку, реалізації творчих здібностей.

Мета проєкту

Метою створення молодіжного екопростору є сприяння соціалізації та самореалізації молоді, реалізації творчого потенціалу молоді та екологічної культури. Створення молодіжного екопростору дозволить молоді раціонально і з користю використовувати свій час, виявити всі свої приховані таланти, відпочити в компанії однолітків, дізнатися останні новини в галузі науки, моди, шоу-бізнесу. Екопростір започаткує культурний відпочинок і різноманітну діяльність молоді у вільний час, зокрема екологічного спрямування, щоб допомогти стати молоді цікавими, корисними і активними жителями громади.

Співорганізатори і партнери проєкту

Оржицька селищна рада бере на себе зобов'язання: проведення організаційного забезпечення з підготовки і реалізації проекту, співфінансування проєкту в розмірі 50%, контроль за ходом реалізації проєкту та використанням бюджетних коштів, інформаційна компанія.
КЗ «Центр культури і дозвілля» бере на себе зобов’язання: утримувати молодіжний екопростір в належному стані, сприяти проведенню культурно-масових заходів на свіжому повітрі, зокрема для школярів та молоді.

Залучені сторони і цільова аудиторія проєкту?

Цільовою аудиторією проєкту є жителі селища Оржиця 3942 особи, зокрема молодь - 865 осіб, а також гості та мешканці громади.

Очікувані результати проєкту

В результаті створення молодіжного екопростору підвищиться комунікативні навички молоді, сприятиме розвитку самоорганізованості, відповідальності, а також залучить молодь до громадського життя селища. Збільшиться кількість молоді, яка буде відвідувати та брати участь в активному відпочинку та навчанні, а також при можливості цікаво проводити час і зменшить тягу до шкідливих звичок, зокрема таких як тютюнопаління і алкоголь.

Масштабування та реклама проєкту

Відкриття у селищі молодіжного екопростору започаткує створення аналогічних зелених зон в населених пунктах громади.
Планується інформаційне супроводження заходів та проведення публічних заходів щодо реалізації проекту. Будуть розміщені статті молодіжного і екологічного спрямування на сайті Оржицької селищної ради та на сторінках в соцмережах.

Лідер

Храпаль Аліна Володимирівна

Статус

На голосуванні

Підтримали

1351

Номер

95

Заходи проєкту

Бюджет