Крупіна Леся Валентинівна

Премія Верховної Ради педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.

Коротка інформація про кандидата, основні досягнення
Крупіна Л. організовує активну діяльність для створення рівного доступу до якісної освіти, приділяє особливу увагу роботі з обдарованою молоддю. Забезпечила результативну діяльність шкіл олімпійського резерву в Науковому ліцеї ,,Політ” при коледжі (2022/2023 роки – перше рейтингове місце ліцею в області за підсумками участі в Усеукраїнських учнівських олімпіадах). Результатом цієї щорічної роботи є переможці та призери обласного, усеукраїнського та міжнародного етапів предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, інших інтелектуальних конкурсів та змагань. Лише за 2022/2023 н. р. отримано 75 призових місць на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад, 11 – на всеукраїнському етапі цих змагань, 18 призових місць в обласному етапі конкурсу-захисту МАН України, 1 (перше місце) – на всеукраїнському етапі, 1 – учасник Міжнародної олімпіади з інформатики в Угорщині цього року.
Крупіна Л. забезпечує якісний рівень освітньої діяльності закладу, що реалізується в успішному результаті участі випускників у ЗНО та НМТ. Директор організувала систему роботи з підготовки учнів Наукового ліцею ,,Політ” до складання ЗНО та НМТ (2022 рік – 15 учнів отримали 200 балів за НМТ, з них 2 – з двох предметів).
Леся Валентинівна завжди об’єктивно, доброзичливо оцінює роботу викладачів коледжу, намагається максимально використати різноманітні форми стимулювання інноваційних починань педагогів закладу. Цього року забезпечила результативну участі викладача ліцею ,,Політ” у конкурсі ,,Учитель року”, яка стала лауреатом (ІІІ місце) другого туру у номінації ,,Фізична культура” (Білаш Є.).
Від початку повномасштабного вторгнення заклад адаптував свою  діяльність відповідно до вимог воєнного часу. За ініціативи та підтримки Крупіної Л. коледж став осередком волонтерської діяльності: працівниками сплетено сотні квадратних метрів маскувальних сіток, виготовлено більше 170 маскувальних халатів, сотні окопних свічок, постійно готуються корисні перекуси та робляться обереги захисникам, збираються аптечки й передаються через волонтерів на фронт, двічі колектив коледжу організовано перераховував одноденну заробітну плату на потреби ЗСУ. За час війни в гуртожитку коледжу забезпечено тимчасовим житлом більше 700 ВПО, зараз там проживає 140 дорослих, 40 дітей, які отримали все необхідне. 
Леся Валентинівна підтримала ініціативу педагогічного колективу реалізувати в гуртожитку коледжу проєкт з національно-патріотичного виховання – центр відновлення ,,Повертаємо в життя” для дітей ВПО.

Номер

2

Статус

Брав участь

Голосів

277